İŞLEM PLATFORMLARI

Canlı Borsa

Canlı Borsa izlemek için tıklayın. 

BorsaDirekt Canlı Borsa sayfası ile (www.borsadirekt.com) Borsa İstanbul 'da ( Bist, bist100, bist30 ve diğer endeksler) işlem gören hisse senetlerinin canlı anlık fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yine Vadeli işlemler ve Opsiyon Borsası'nı (viop, viop30 vb.) canlı ve anlık takip edebilirsiniz.

Canlı altın, canlı döviz ile canlı serbest piyasa fiyatlarına anlık olarak ulaşabilir; takip etmek istediklerinizi takip listenize ekleyebilirsiniz. 

Borsadirekt sitesinde neler yaparsınız?


•Canlı Piyasa, Canlı Borsa İzleme: Anlık fiyatlarla hisse senedi, türev ve serbest piyasayı izleyebilir, kendinize özel takip ettiklerim sayfası oluşturabilirsiniz. Hisse senedinde endekslere göre, türev piyasalarda dayanak varlık, vadeye göre filtreleme yapabilirsiniz.

•Döviz ve Altın Hesap Makineleri: Serbest piyasa, Kapalıçarşı fiyatlarını izler, altın ve döviz çevirici ile hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. •Hisse Senedi Analizleri: Endeksleri inceler, şirketlerin fiyat bilgileri ile beraber mali tablolarını ve haberlerini takip eder, teknik analiz yapar, hisse fiyatlarını karşılaştırırsınız.

•Hisse Filtreleme ve Temettü: Piyasa değeri, F/K, F/DD, geçmiş temettü getirisi ve yıllık fiyat değişimi kriterlerine göre piyasa ortalamaları ile karşılaştırarak hisse senedi belirler, temettü gelir oranı beklentisi yüksek hisse senetlerini ayrı bir tabloda izleyebilirsiniz.

•Portföyüm: Portföyüm ile Hisse, Yatırım Fonu, Tahvil/Bono, Vadeli Mevduat yatırım ürünlerinizi ekleyerek tüm kurumlardaki portföyünüzü kolayca takip edebilirsiniz. Tüm bankalardaki mevduat dönüş tarihlerinizi ekleyerek takip edebilirsiniz. Ya da isterseniz sanal bir portföy oluşturup yatırım öngörülerinizi test edebilirsiniz. •Vadeli İşlemler: Vadeli ve opsiyon piyasa verilerini görebilir, teknik analiz yapabilirsiniz.

•Tahvil Bono: Piyasada işlem gören tüm bono/tahvil verilerini inceler, ihraç edilen tahvil ve bonoların ihraç tarihindeki bilgilerine ulaşabilirsiniz. Vade ve ihraççıya göre tahvil bonoları filtreler, mevduat eşdeğerlerini görebilirsiniz.

•Fonlar: Tüm fonları türüne, portföy yöneticisine, büyüklüğüne göre sıralayarak performanslarını karşılaştırır, detaylı fon bültenine ulaşırsınız.

Anlık Canlı Borsa izlemek için tıklayın.