İŞLEM PLATFORMLARI

Osmanlı Mobil

Osmanlı Yatırım, E-Şube' nin ürün çeşitliliği ve kolay işlem menülerini mobil uygulamalara taşıyor.
Osmanlı Mobil in ilk versiyonuna Apple Store dan ulaşabilirsiniz.
Yatırım ürünlerinde kolay işlem yapmanın mobil uygulaması Osmanlı Yatırım’da.
 Iphone unuza Osmanlı Yatırım uygulamasını indirdikten sonra yatırımlarınızı takip ederken ve işlem yaparken elde edeceğiniz kolaylıklar:
PİYASA İZLEME: Web üzerinden Borsadirekt üyesi olduktan sonra şifreniz ile Osmanlı Yatırım üzerinden de bir ay süre ile ücretsiz canlı piyasa izleyebilirsiniz.
TAKİP ETTİKLERİM VE PİYASA: İsterseniz kendi takip listenizi oluşturur tek ekran üzerinden hepsini takip eder, isterseniz piyasa özeti sayfasından her piyasada bulunan gösterge değerleri izleyebilirsiniz.
MÜŞTERİ GİRİŞİ: Kısa yol menüler üzerinden portföyünüze, hisse, viop, fon, fx menülerine, piyasa ve araştırma bölümüne ulaşabilirsiniz.
PORTFÖY VE VARLIK DAĞILIMI: Portföyünüzü ürün bazında, t, t+1 ve t+2 tarihlerine göre izleyebilir. Varlık dağılımınızı, günlük haftalık aylık varlık gelişiminizi görebilirsiniz.
ALIM/SATIM MENÜLERİ: hisse senedi, varant, vadeli ve opsiyon işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
YATIRIM FONLARI: Tüm yatırım fonlarını detaylı inceleyebilir tefas üzerinden satılan fonlarda alım satım yapabilirsiniz.
ALARMLAR: Haberler ve menkul kıymet fiyatlarına alarm kurabilirsiniz.
PARA TRANSFERLERİ: Osmanlı yatırım da bulunan hisse, viop ve fx hesaplarınız arası para aktarımlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.
DÖVİZ ÇEVİRİCİ: Güncel kurlar üzerinden  döviz ve altın değerlerini hesaplayabilirsiniz.

Borsadirekt kullanıcılarımız Osmanlı Yatırım uygulaması üzerinden canlı piyasa verilerini izlemeye devam edebilirler. Canlı borsa, viop, piyasa verilerini izlemek için BorsaDirekt.com üyeliğinin tamamlanması ardından Osmanlı Mobil'e giriş yapılması yeterlidir.