İŞLEM PLATFORMLARI

Osmanlı Mobil

Osmanlı Yatırım, e-şube nin ürün çeşitliliği ve kolay işlem menülerini mobil uygulamalara taşıyor. Siz nerede olursanız olun Osmanlı Yatırım cebinizde. Osmanlı Yatırım Mobil şubeye Apple Store dan ve Google Play Store dan ulaşabilirsiniz.

OSMANLI MOBİL İLE PORTFÖY İZLEME VE İŞLEM KOLAYLIKLARI

Portföyünüzü yatırım ürünü bazında, t, t+1 ve t+2 tarihlerine göre izleyebilir. Varlık dağılımınızı, günlük haftalık aylık varlık gelişiminizi görebilirsiniz. Portföy üzerinden parmağınızla sağa kaydırarak kolayca alım satım menülerine ulaşabilirsiniz. Hızlı Al/sat menüsü ile hisse, varant, vadeli ve opsiyon ürünlerinde hızlı işlem yapabilirsiniz. Stoğunuzda ki hisse ya da kontrat adetlerini ayrıca kontrol etmenize gerek kalmaz. İşlem limitlerinizi ve stok adetlerinizi emir ekranından takip edebilir, bu sayede portföyünüzü ve limitinizi kontrol etmenize gerek kalmaz. Türkiye de ilk defa TEFAS ta satışa sunulan tüm yatrım fonlarını Osmanlı Mobil ile izler, inceler, işlem yaparsınız. Para transferlerinizi müşteri temsilcisine gerek kalmadan hisse, viop ve fx hesaplarınız arasında mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


OSMANLI MOBİL İLE ANLIK PİYASA İZLEME

Borsadirekt üyeleri, üyelikleri süresince ücretsiz anlık veri izleyebilirler.

Osmanlı Yatırım müşterileri ise komisyon karşılığı ücretsiz anlık veri izleme imkana sahip olurlar. Bunun için e-şube veri dağıtım talep ekranından veya çağrı merkezimiz üzerinden talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Kendinize özel izlediklerim listenizi oluşturabilirsiniz.

Size özel hazırladığımız Piyasa özeti sayfalarında tahvil, döviz, altın, vadeli, opsiyon piyasaları ile yurtdışı kapanışları izleyebilirsiniz. Veya Hisse, VİOP, Fon sayfaları, Kur Hesap makinası nı kullanabilirsiniz.

Müşteri girişi ile haberlere ve menkul kıymetlerin fiyat hareketlerine bağlı alarmlar kurabilirsiniz.