Döviz İşlemleri

Döviz İşlemleri Osmanlı Yatırım ile çok kolay!

Osmanlı Yatırım da ihtiyacınıza göre ister kaldıraçlı ister spot döviz işlemlerinizi size sunduğumuz kullanımı kolay platformlarımız sayesinde tek hesap ve tek şifre kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

SPOT USD VE EURO ALIM SATIM

USD ve EURO işlemlerinizi E-Şube'den haftanın 7 günü 24 saat avantajlı fiyatlarla yapabilirsiniz. Paranız kadar alır, paranız kadar satarsınız.

BİST VİOP İLE USD TL VADELİ VE OPSİYONLAR

Yaklaşık 1:20 civarında kaldıraç oranlarıyla TL teminat ile VİOP piyasasında USD üzerine vadeli ve opsiyon işlemleri yapabilirsiniz.

Vadeli piyasada ileri vadeli USD alır ya da satarsınız. Borsada fiyatları takip ederek dilediğiniz zaman ters işlemle kar realizasyonu yapabilirsiniz. Opsiyon piyasasında USD TL kuru üzerine beklentilerinize paralel opsiyon satarak prim elde ederek prim kadar ek getiri elde edebilir, ya da prim ödeyerek daha ucuza alma hakkı satın alabilirsiniz.

FOREKS İŞLEMLERİ

Matriks veri terminali üzerinden çalışan FX platformu sayesinde rekabetçi spread oranları ile istediğiniz parite üzerinden 24 saat kaldıraçlı işlem yapabilirsiniz. FX platformunun avantajı Matriks desteği sayesinde tüm piyasaları izlerken foreks işlemlerinizi de aynı anda gerçekleştirme imkanı sağlamasıdır.

Ayrıca Garanti Bankası hesabımıza yapacağınız USD transferleri anında Osmanlı Yatırım hesabınıza geçer.