İŞLEM PLATFORMLARI

BorsadirektBorsadirekt
( www.borsadirekt.com) size farklı yatırım ürünlerine göre düzenlenmiş sayfaları sayesinde tüm piyasaları izlemenizi sağlarken içerisindeki basit hesaplama araçları ile yatırım kararı vermenize yardımcı olur.

Osmanlı Yatırım müşterileri hesap no ve şifreleri ile Borsadirekt'in şifreli alanlarından ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Müşterimiz olmayan kullanıcılarımız basit bir üyelik formu doldurarak kendilerine ait şifreleri ile sitemizin canlı piyasa sayfası ve diğer şifreli alanlarından faydalanabilirler.

Borsadirekt sitesinde neler yaparsınız?

 • Canlı Piyasa İzleme: Anlık fiyatlarla hisse senedi, türev ve serbest piyasayı izleyebilir, kendinize özel takip ettiklerim sayfası oluşturabilirsiniz. Hisse senedinde endekslere göre, türev piyasalarda dayanak varlık, vadeye göre filtreleme yapabilirsiniz.
 • Döviz ve Altın Hesap Makinaları: Serbest piyasa fiyatları ile altın ve döviz hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.
 • Hisse Senedi Analizleri: Endeksleri inceler, şirketlerin fiyat bilgileri ile beraber mali tablolarını ve haberlerini takip eder, teknik analiz yapar, hisse fiyatlarını karşılaştırırsınız.
 • Hisse Filtreleme ve Temettü: Piyasa değeri, F/K, F/DD, geçmiş temettü getirisi ve yıllık fiyat değişimi kriterlerine göre piyasa ortalamaları ile karşılaştırarak hisse senedi belirler, temettü gelir oranı beklentisi yüksek hisse senetlerini ayrı bir tabloda izleyebilirsiniz.
 • Vadeli İşlemler: Vadeli ve opsiyon piyasa verilerini görebilir, teknik analiz yapabilirsiniz.
 • Tahvil Bono: Piyasada işlem gören tüm bono/tahvil verilerini inceler, ihraç edilen tahvil ve bonoların ihraç tarihindeki bilgilerine ulaşabilirsiniz. Vade ve ihraççıya göre tahvil bonoları filtreler, mevduat eşdeğerlerini görebilirsiniz.
 • Fonlar: Tüm fonları türüne, portföy yöneticisine, büyüklüğüne göre sıralayarak performanslarını karşılaştırır, detaylı fon bültenine ulaşırsınız.

 •  
   
   
   
   
   
   
   
   

BORSADİREKT VE OSMANLI YATIRIM

Borsadirekt fon ve bono sayfalarında Osmanlı Yatırım e-şubede bulunan fon ve bono platformlarında satılan ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Borsadirekt finansal veri izleme ve analiz platformumuz ile ilgili daha detaylı bilgi için şubelerimizde bulunan platform uzmanlarımızdan ve 444 1 730 çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.