Yatırım Danışmanlığı

YATIRIM DANIŞMANINIZ OSMANLI YATIRIM'DA

Osmanlı Yatırım Merkez Ofis İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Denizli ve Bursa şubelerinde yer alan tecrübeli yatırım danışmanlarımız aracılığı ile piyasalardaki son gelişmelere göre yatırım danışmanlığı servisimizden faydalanabilirsiniz. Yatırım danışmanlarımız piyasanın önde gelen bankaları ve yatırım şirketlerinde uzun yıllar çalışma tecrübesine sahip, sermaye piyasalarında eğitimli ve deneyimli olup hisse senedi, vadeli ve opsiyon piyasalarında hizmet vermektedirler.

Yatırım danışmanlarımızın her biri, müşterilere hizmet vermek için gerekli lisanslara sahiptir. Uzmanlarımızın eğitimleri, mesleki tecrübeleri ve sahip oldukları sertifikalar internet sitemizde yatırım danışmanlarının tanıtımında yayınlanmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı servisimiz 1.000.000 TL ve üzeri varlık bakiyesi olan yatırımcılarımıza sunulmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı ve Aracılık servislerinde verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Hisse senedi aracılık,
 • Hisse senedi ve endekslere dayalı opsiyon kontratları,
 • Hisse senedi ve endekslere dayalı vadeli kontratlar,
 • Ödünç işlemleri,
 • Gelişmiş elektronik işlem platformları.

Yatırım danışmanlığı servisimizle ilgili detaylı bilgi almak ve size uygun bir yatırım danışmanımız ile görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Denizli’deki Yatırım Danışmanlarımız sermaye piyasalarında hisse ve vadeli piyasalarda eğitim ve tecrübe sahibi olup, Türkiye’nin bu alanda önde gelen finans kuruluşlarında çalışmışlardır. Kendilerinin kısa özgeçmişlerine aşağıda ulaşabilirsiniz.
İSTANBUL
 • Sitare İnce
  Sitare İnce Yönetici Direktör
  İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan İnce, aynı üniversitede Yönetim ve Organizasyon Bölümü’nde Yüksek Lisans yapmıştır. Pamukbank Menkul Değerler, Bank Ekspres, İMKB ve Gedik Yatırım’da çeşitli görevler almasının ardından Deniz Yatırım ve Sanko Menkul Değerler’de Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştır. Aralık 2013’ten bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler’de İstanbul ofisinin direktörlüğünü yapmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
 • Uğur Yılmaz
  Uğur Yılmaz Direktör Hisse
  Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Deha Menkul Kıymetlerde Şef Broker, Gedik Menkul Değerler’de Portföy Yöneticisi ve Genel Müdür Yardımcısı, Çağrı Menkul Değerler’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür, Gedik Yatırım Ortaklığı’nda Genel Müdür, Başkent Menkul Değerler’de Genel Müdür Yardımcısı, Tacirler Menkul Değerler’de Stratejist olarak çalışmış ve Gedik Yatırım’da Portföy Yönetimi’nde görev almıştır. Kasım 2013’ten bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler’de çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
BURSA
 • salih_kirt
  Salih Kırt
  Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sigortacılık ve Risk Yönetimi mezunu olan Salih KIRT, kariyerine GCM Menkul Değerler ' de başlamıştır. 2014-2017 yılları arasında Yatırım Uzmanı ve Yatırım Uzmanı Takım Lideri görevinde bulunmuştur. 2018-2019 yılında Tacirler Yatırım' da Uzman olarak çalışmıştır. 10.12.2019 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. de 1 Ekim 2020 itibariyle Yatırım Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL 3 ve Türev Araçlar
ANKARA
 • Adnan Kurnaz
  Adnan Kurnaz Direktör Hisse
  Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. İş hayatına 1996 yılında; T.C Ziraat Bankası Fon Yönetimi Daire Başkanlığında başlamıştır. 2008 yılına kadar aynı bankada; Hazine - Hazine Pazarlama ve Kaynak Yönetimi Başkanlıklarında dealer, yetkili ve yönetmen olarak çalışmıştır. 2008 yılından 2011 yılına kadar Akbank Özel Bankacılık Ankara Şubesinde Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2011 yılından itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler Ankara’da çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
DENİZLİ
 • ibrahim-argun.jpg
  İbrahim Argun
  Yatırım Uzmanı
  Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Icbc Menkul Değerlerde uzman yardımcısı olarak görev almıştır. 01.01.2020 tarihi itibari ile Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş'de Yatırım Uzmanı olarak devam etmektedir,

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, Türev Araçlar
İZMİR
 • Mehmet Kavas
  Mehmet Kavas Yönetici Direktör & Türev Yatırım Uzmanı
  Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Gedik Menkul Değerler’de Uzman ve Teknik Analist görevlerinde 4 yıl çalıştıktan sonra Finansinvest’te sırasıyla Müdür Yardımcılığı, Müdür ve Finansinvest Ege Bölge Direktörü olarak toplam 11 yıl görev yapmıştır. Şubat 2013'ten bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler’de İzmir ofisinin direktörlüğünü yapmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
 • Halil Emre Erdinç
  Halil Emre Erdinç Direktör
  Celal Bayar Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. Finans Yatırım Menkul Değerler’de ve Ak Yatırım Menkul Değerler’de Yatırım Uzmanı ve Garanti Bankası’nda Kıdemli Yatırım Ürünleri Yönetmeni olarak çalışmıştır. Ocak 2015’den bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler’de çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları & Düzey 3
ADANA
 • Derya Kısacık
  Derya Kısacık
  Cumhuriyet Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun olduktan sonra sırasıyla Ekinciler Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Tacirler Menkul Değerler, Eczacıbaşı Menkul Değerler A.Ş., Yatırım Finansman Menkul Değerler, Burgan Yatırım Menkul Değerler ve Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de çeşitli görevlerde bulundu. 09.03.2017-20.02.2018 tarihleri arasında Osmanlı Yatırım’da Yatırım Uzmanı olarak çalıştı. 1 Ekim 2020 itibariyle Yatırım Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları & Düzey 3ÖZEL VARLIK YÖNETİMİ