İŞLEM PLATFORMLARI

AktifTrader Plus

Osmanlı Yatım'ın Matriks ile birlikte geliştirdiği Osmanlı aktiftraderplus, içeriğinde özel alarm emirlerinin yanı sıra teknik analize bağlı sistemle otomatik alım satım sistemini içermektedir.

Özel Alarm Emirleri:
Özel emirler ile belirlediğiniz enstrümanda kademe alınırsa, kademe satılırsa, son işlem fiyatı, alış fiyatı, satış fiyatı, son aktif işlemin adedi koşullarından birini seçerek alarma bağlı emir yaratabilirsiniz.
Alarmınız çalıştığında dilerseniz emriniz otomatik olarak iletilecektir.
Özel emir tipleri ile dilerseniz hisse senetlerinde kademelerdeki fiyat ve miktara veya vadeli sözleşmelerde farklı iki kontrat arasındaki fiyat farkına göre emir yaratabilirsiniz.

Otomatik Al-Sat:
Matriks grafikleri üzerinde yer alan Kahin menüsü içerisindeki System Tester ile kendi teknik analiz formülünüzü yazabilir, geçmişe dönük olarak simule edebilir ve dilerseniz “bağlı emirler” fonksiyonunu kullanarak teknik analiz sisteminizi otomatik alım satıma çevirebilirsiniz.

Bu sistem ile stratejinizi ve aksiyon planınızı belirledikten sonra piyasaları izlemek için sürekli ekran başında kalmanıza gerek kalmayacak, elektrik veya internet kesintisi olmadığı sürece sisteminiz çalışacak ve emirleriniz otomatik olarak iletilecektir.

Aktif traderplus’a nasıl sahip olabilirim?: Tek yapmanız gereken Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de bir internet hesabı açtırmak.