Özel Varlık Yöneticilerimiz

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’daki Varlık Yöneticilerimiz, Bankacılık, Özel Bankacılık ve Özel Varlık Yönetimi konularında yüksek tecrübeli olup, Türkiye’nin bu alanda önde gelen finans kuruluşlarında çalışmışlardır.

Kendilerinin kısa özgeçmişlerine aşağıda ulaşabilirsiniz. 
İSTANBUL
 • Bora Bekit
  Bora Bekit Osmanlı Özel Varlık Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı
  TED Ankara Koleji mezunu olan Bora Bekit Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans, ODTÜ de Executive MBA yapmıştır. Ayrıca INSEAD da Liderlik Eğitimi programını tamamlamıştır.İş hayatına 1992 yılında AOG Turkinvest de başlamış, 1995-2002 yılları arasında önde gelen aracı kurumların Şube müdürlüğünü yapmıştır.

  2002 yılında Koç grubuna, Koç Yatırım Ankara şube müdürü olarak katılmış, 2005-2015 yılları arasında da Yapıkredi Özel Bankacılık Anadolu Bölge Müdürlüğü görevinde bulunmuştur.2015 yılı Kasım ayında Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş de Özel Varlık Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
 • Ferhat Sönmez
  Ferhat Sönmez Varlık Yöneticisi Direktör
  İş yaşamına 1998 yılında Interbank Genel Müdürlük Bireysel Bankacılık’ta MT olarak başlayan Ferhat Sönmez, bireysel bankacılık satış ekibinde birçok başarıya imza atmıştır.

  Ardından sırasıyla, 1999 yılında Interbank Yeşilköy şubesi, 2000 yılında Türk Ekonomi Bankası (TEB) Yeşilköy Şubesi, 2005 yılında ise Garanti Bankası Yeşilköy Özel Bankacılık şubesinde görev almıştır. İş yaşamı süresince “en iyi özel bankacılık çalışanı” başta olmak üzere çeşitli ödüller alan Ferhat Sönmez, 2010 yılında Garanti Bankası Antalya Özel Bankacılık Şube Müdürü olmuştur. 2011 yılı Kasım ayından bu yana Osmanlı Yatırım Değerler’de Direktör olarak görev yapmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: Düzey 3 & Türev Araçları.
 • Suat Demir
  Suat Demir Varlık Yöneticisi
  Anadolu Üniversitesi Çalışma ekonomisi bölümünden mezun olan Demir, kariyer hayatı boyunca Türk Ekonomi Bankası, Akbank, Ulusal Faktoring, Destek Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlarda Telefon Bankacılığı, Operasyon, Ekip lideri, Müşteri ilişkileri Uzmanı gibi görevlerinde bulunmuştur. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş çalışmakta ve kariyer hayatına Finansal Ürünler Danışmanı olarak çalışan Demir, görevine varlık yöneticisi olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
ANKARA
 • Arzu Türk Sandalcı
  Arzu Türk Sandalcı Varlık Yöneticisi Direktör
  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 1989-1994 yılları arasında Marmara Bank ve Bank Ekspres Genel Müdürlüklerinde, Genel Muhasebe ve Mali Kontrol Bölümü’nde görev almıştır.

  1994-2002 yılları arasında İktisat Bankası, Finansbank ve Dışbank Ankara şubelerinde bireysel bankacılıkta çalışmıştır. Ardından sırasıyla 2002-2005 arası Dışbank-Köroğlu Şube Müdürlüğü ve “2005-2015 yılları arasında FortisBank Ankara Özel bankacılık Merkezinde Anadolu Bölge Satış Müdürü – Teb Ankara Özel Bankacılık Merkezinde Portföy Müdürü-Ekip Lideri görevlerini üstlenmiştir.

  2015 yılı Şubat ayından bu yana Osmanlı Yatırım Değerler’de varlık yönetiminde çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, Düzey 1 & Türev Araçları
 • Bilge Baloğlu
  Bilge Baloğlu Varlık Yöneticisi Direktör
  Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Bölümü mezunudur. 1998 ve 2009 yılları arasında Fortis’de; Bireysel Pazarlama Takım Lideri, Şube Müdürü ve Mortgage Satış Yönetimi Satış Müdürü olarak görev almıştır. 2010-2011 yılları arasında Bilgin Enerji A.Ş.’de Elektrik Pazarlama ve Satış Müdürü olarak, 2011-2016 yılları arasında CıtıBank ve Denizbank’ta Özel Bankacılık Şube Yönetmeni olarak çalışmıştır. 19.09.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Varlık Yöneticisi olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları & Düzey 3
BURSA
 • Gökhan KARAKUŞ
  Gökhan KARAKUŞ Yönetici Direktör & Varlık Yöneticisi Direktör
  İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümü mezunudur. Kent Yatırım Menkul Değerler’de Bursa Şube Yatırım Uzmanı, Yapı Kredi Yatırım’da Bursa Şube Yetkili Yatırım Uzmanı, AGD Tekstil’de Finansman Müdürü ve Portföy Yönetimi görevlerinde bulunmuştur. Sonrasında 11 yıl süreyle Alternatif Yatırım A.Ş’de Bursa Şube Müdürü olarak çalışmıştır. Ağustos 2015’te bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler’de Bursa ofisinin direktörlüğünü yapmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
 • Aylin Bektaş
  Aylin Bektaş Varlık Yöneticisi Direktör
  Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. 1998-2003 yılları arasında Pamukbank’da Operasyon/Pazarlama Yetkilisi olarak görev almıştır. 2003-2012 yılları arasında Finansbank’ta Pazarlama Yönetmeni/Müdür Yrd. olarak ve 2012-2015 yılları arasında Şube Müdürü olarak görev almıştır. 19.12.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Varlık Yöneticisi olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
ADANA
 • Ogün Tutal
  Ogün Tutal Yönetici Direktör & Varlık Yöneticisi
  Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. 1988-2000 yılları arasında Garanti Bankası’nın İstanbul’daki birçok şubesinde, Bireysel ve Ticari Pazarlama bölümlerinde Şef olarak daha sonra Şube Müdürü olarak görev yaptı. Garanti Yatırım ve Garanti Bankası ile Şekerbank’ta Adana Şube Müdürü olarak görev aldı. 06.06.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler'de göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları