Finansal Ürün Danışmanlarımız

Finansal Danışmanını Bul

ANKARA
 • Begüm Acer
  Begüm Acer
  Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri mezunudur. Marbaş Menkul Değerler A.Ş’de Yatırım Uzmanı, Meksa Yatırım Menkul Değerler’de Yatırım Uzmanı, Turkish Yatırım’da Kıdemli Müşteri Temsilcisi olarak çalışmıştır. 01.12.2015 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Finansal Ürünler Ekip Lideri olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL2
 • Nurşen Kösem
  Nurşen Kösem
  Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. 1995 yılında Ekinciler Menkul Değerler’de Dealer olarak çalışma hayatına başlamış ve 1997-2006 yılları arasında Demir Yatırım’da Yatırım Uzmanı olarak çalışmıştır. 2006-2015 yılları arasında Garanti Yatırım’da Kıdemli Yatırım Ürünler Yönetmeni olarak, 2015-2016 yılları arasında da Anadolu Yatırım’da Yurtiçi Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. Ekim 2016'da Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.
DENİZLİ
 • Sadık Mazanoğlu
  Sadık Mazanoğlu
  Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Tacirler Menkul Değerlerde Müşteri Temsilcisi, Global Menkul Değerlerde Yatırım Uzmanı, Anadolu Yatırımda Yatırım Uzmanı, Camiş Menkul Değerler’de Uzman Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmıştır. 04.01.2013’te Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
 • Hazangül Özbahar
  Hazangül Özbahar
  Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Özbahar; finans sektöründeki kariyer hayatı boyunca sırasıyla Yaşarbank, Meksa Yatırım, Tacirler Menkul Değerler, Öncü Menkul Değerler, Anadolubank A.Ş.’de çeşitli görevler almıştır. Özbahar Mart 2018’den bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışma hayatına devam etmektedir.
ADANA
 • Elif Köymen
  Elif Köymen
  Çağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesin’den mezun olduktan sonra HSBC Bank’da; Platform Sorumlusu, Satış Destek Uzman Yardımcısı ve Bireysel Bankacılık Yönetmen Yardımcısı olarak görev aldı. 01.07.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.
BURSA
 • Kutay Özkaya
  Kutay Özkaya
  İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümü mezunudur. Kariyer hayatına 1993 yılında Yaşar Holding’te Tuborg Bölge Müfettişi olarak başlamış olup, ardından sırasıyla Acar Menkul Değerler, Deniz Yatırım Menkul Değerler, Alfa Menkul Değerler, Anadolu Yatırım ve Gedik Yatırım gibi kurumlarda çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. Halen, Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Bursa ofisinde Finansal Ürünler Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL2
 • Abdulkadir Erakman
  Abdulkadir Erakman
  Lisans eğitimini Kimya bölümünde tamamlayan Erakman, ardından Anadolu Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Bölümü’nde eğitim aldı. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Erakman, 01.06.2016 tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’ de çalışmakta ve kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3, BES
 • Başar Kantar
  Başar Kantar
  Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Kantar, kariyer hayatı boyunca Işık Menkul Değerler, InvestAZ Menkul Değerler, Venbey Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlarda Satış Ekip Lideri, Saha Satış Uzmanı ve Müşteri İlişkileri Temsilcisi görevlerinde bulunmuştur. 01.02.2017 tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışmakta olup, Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1