İŞLEM PLATFORMLARI

Finansal Ürün Danışmanlarımız

Merkezi Platform Satış İletişim Numaralarımız:

0212 963 31 40
0850 255 01 47  
ANKARA
 • Begüm Acer
  Begüm Acer
  Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri mezunudur. Marbaş Menkul Değerler A.Ş’de Yatırım Uzmanı, Meksa Yatırım Menkul Değerler’de Yatırım Uzmanı, Turkish Yatırım’da Kıdemli Müşteri Temsilcisi olarak çalışmıştır. 01.12.2015 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Finansal Ürünler Ekip Lideri olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL2
 • Nurşen Kösem
  Nurşen Kösem
  Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. 1995 yılında Ekinciler Menkul Değerler’de Dealer olarak çalışma hayatına başlamış ve 1997-2006 yılları arasında Demir Yatırım’da Yatırım Uzmanı olarak çalışmıştır. 2006-2015 yılları arasında Garanti Yatırım’da Kıdemli Yatırım Ürünler Yönetmeni olarak, 2015-2016 yılları arasında da Anadolu Yatırım’da Yurtiçi Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. Ekim 2016'da Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.
ADANA
 • Elif Köymen
  Elif Köymen
  Çağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesin’den mezun olduktan sonra HSBC Bank’da; Platform Sorumlusu, Satış Destek Uzman Yardımcısı ve Bireysel Bankacılık Yönetmen Yardımcısı olarak görev aldı. 01.07.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.
BURSA
 • Kutay Özkaya
  Kutay Özkaya
  İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümü mezunudur. Kariyer hayatına 1993 yılında Yaşar Holding’te Tuborg Bölge Müfettişi olarak başlamış olup, ardından sırasıyla Acar Menkul Değerler, Deniz Yatırım Menkul Değerler, Alfa Menkul Değerler, Anadolu Yatırım ve Gedik Yatırım gibi kurumlarda çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. Halen, Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Bursa ofisinde Finansal Ürünler Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL2
DENİZLİ
 • Sadık Mazanoğlu
  Sadık Mazanoğlu
  Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Tacirler Menkul Değerlerde Müşteri Temsilcisi, Global Menkul Değerlerde Yatırım Uzmanı, Anadolu Yatırımda Yatırım Uzmanı, Camiş Menkul Değerler’de Uzman Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmıştır. 04.01.2013’te Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3