Al/Sat Önerileri

Al sat önerileri ile yatırım danışmanlarımızın önerdiği hisseleri ve al sat stratejilerini getirileri ile beraber görüntüleyebilir, dilediğiniz danışmanın ya da hepsinin önerilerini mail olarak alabilirsiniz. Geçmişe dönük yatırım danışmanlarının önerilerini takip etmeniz mümkündür. Tavsiyeler üç farklı formatta almaktasınız, hisse önerisi, pair trade, vadeli olarak. Bu şekilde daha net takip edilebilir bir tavsiyeler oluşmaktadır. Getiri ölçülürken, satış önerisi girildiği andaki ilgili varlığın alış fiyatı, alış önerisi girilmesi halinde, aynı andaki ilgili varlığın satış fiyatı dikkate alınmaktadır. Öneriler işlem hacmi yüksek menkul kıymetler ile kısıtlandığı için daha gerçekçi tavsiyeler ve performans ölçümü olmaktadır.

Özellikler 
Yatırım uzmanlarımızın hisse, pair trade ve türev işlemlerinde verdikleri önerileri anlık görebilir, 
Kapanmış önerilerin yarattığı getiriyi, henüz kapanmamış önerilerin de anlık fiyatlarla kar/zarar bilgisini görerek performansları karşılaştırabilir, 
Dilerseniz yatırım önerilerini mail olarak da alabilirsiniz. 
Mevcut ve geçmiş dönem sıralamalarını inceleyerek istediğiniz yatırım uzmanını takip edebilirsiniz. Yatırım uzmanlarının alış önerisi vermeleri halinde o anki satış fiyatını, satış yapmaları halinde alış fiyatını kullanarak kar zararı hesaplamakta, piyasanın açık olmadığı zamanlar tavsiye verilememektedir.  
Açık pozisyonların kar zararı ise alış ve satış fiyatları kullanılarak, sahip olunan varlığı alış fiyatından, kısa olan pozisyonu ise satış fiyatından değerlenmektedir.  

Nerelerden ulaşabilirsiniz? 

Al/sat önerilerine web bazlı tüm işlem platformlarımızdan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.