YatırımDirektYatırımDirekt, yatırımlarını fon, bono, tahvil ve bireysel emeklilik ürünlerinde değerlendiren kişilerin bu ürünlerle ilgili detaylı piyasa araştırması yapabileceği web bazlı araştırma platformumuzdur.

Üyelik sistemi ile size özel bültenleri alabilir, bono ve tahvillerle ilgili alarm kurabilir, BES planınızı takip edebilir, haberler ve yeniliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

YatırımDirekt sitesinde neler yapabilirsiniz?

Yatırım fonları ile finansal planlama: 5 kısa soru ile risk grubunuzu ve bu grupta önerdiğimiz yatırım fonlarından oluşan sepetlerimizi öğrenebilirsiniz.

Yatırım fonu piyasası: Tefas ile satılan tüm yatırım fonlarını tür ve yöneticiye göre filtreleyerek getirilerine göre sıralarken, ilgilendiğiniz fonların detaylı bültenlerine ulaşabilirsiniz.

Fon performansları ve karşılaştırma: Yatırım fonlarını ister mevduat oranı ile ister birbirleriyle karşılaştırabilir, en büyük para piyasası ve bono fonlarının birbirleriyle karşılaştırmalı inceleyebilirsiniz.

Tahvil Bono: Piyasada işlem gören devlet tahvillerini, özel sektör borçlanma araçlarını, bu ürünlerdeki tüm ihraçları inceleyebilir, tür, ihraççı, getiri ve kupon oranı gibi değişkenlere göre filtreleme yapabilirsiniz.

Bireysel emeklilik: Bireysel emeklilik fonlarını emeklilik şirketi ve yönetimine göre filtreleyerek performanslarını karşılaştırmalı inceleyebilir, detaylı emeklilik fonu bültenlerine ulaşabilirsiniz.

Bireysel emeklilik fonları piyasası: En büyük emeklilik fonlarını, emeklilik fonu ortalama endekslerini takip edebilirsiniz. Bireysel emeklilik fonları (BES Fonları) getirilerini karşılaştırabilirsiniz.

Eurobond: Döviz yatırımcılarına alternatif bir yatırım aracı olan eurobondları takip edebilirsiniz.