ARAS KARGO

Müşteri tarafından kargonun teslim edilme yöntemleri:

1) Müşteri Kurye çağırma kaydını telefon ile oluşturmak için; www.araskargo.com.tr > "en yakın şube" ekranından kendisine en yakın şubeyi öğrenip o şubeyi telefonla arayarak yada 444 25 52 no.lu çağrı merkezini arayıp kuryeyi çağırabilir.
2) Müşteri Kuryeyi şubeye kendisi elden teslim etmek isterse; www.araskargo.com.tr > "en yakın şube" ekranından kendisine en yakın şubeyi belirleyerek kendisi elden şubeye kargoyu teslim edebilir.
3) Müşteri Kurye çağırma kaydını internetten oluşturmak için; www.araskargo.com.tr > "kurye çağır" ekranından kayıt oluşturarak kuryeyi çağırabilir.

Müşteri kargoyu teslim ederken “Alıcı” kısmına aşağıdaki bilgilerden bir yada ikisini belirtmesi gerekiyor.

- “730405451559” müşteri numarası ile gönderim yapabilirler.
- “OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş” unvanını tam yazarak gönderim yapabilirler.
- “OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş” unvanı ile Büyükdere cad. Nurol Plaza No:257 K:8 Maslak / İstanbul açık adresini yazarak gönderim yapabilirler. Kişi ismine özel gönderim kesinlikle yapılmamalı. Bu durumda kargo ulaşmamaktadır.

Müşteri tarafından kargonun takibi yöntemi:

Müşteri yukarıdaki sms ile tarafına gönderilecek gönderi/ kargo takip numarası ile www.araskargo.com.tr > kargom takip> ekranından takip numarasını yazarak kargosunun durumunu öğrenebilir.