BorsaDirekt

BorsaDirekt, farklı yatırım ürünlerine göre düzenlenmiş sayfaları sayesinde sizlere tüm piyasaları izlemenizi imkanı sunarken içerisindeki basit hesaplama araçları ile yatırım kararı vermenize de yardımcı olur.

Osmanlı Yatırım müşterileri hesap numaraları ve şifreleri ile BorsaDirekt'in şifreli alanlarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

Müşterimiz olmayan kullanıcılarımız ise basit bir üyelik formu doldurarak kendilerine ait şifreleri ile sitemizin canlı piyasa sayfasından ve diğer şifreli alanlarından faydalanabilirler.

BORSADİREKT SİTESİNDE NELER YAPARSINIZ? 
Canlı Piyasa İzleme Anlık hisse senedi, türev ve serbest piyasayı takip ederek izleyebilir, kendinize özel takip ettiklerim sayfası oluşturabilirsiniz. Hisse senedinde endekslere göre, türev piyasalarda dayanak varlık, vadeye göre filtreleme yapabilirsiniz. Anlık borsa takibi BorsaDirekt ile çok kolay.
Döviz ve Altın Hesap Makinaları Serbest piyasa fiyatları ile altın ve döviz hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.
Hisse Senedi Analizleri Endeksleri inceler, şirketlerin fiyat bilgileri ile beraber mali tablolarını ve haberlerini takip eder, teknik analiz yapar, hisse fiyatlarını karşılaştırırsınız.
Hisse Filtreleme ve Temettü Piyasa değeri, F/K, F/DD, geçmiş temettü getirisi ve yıllık fiyat değişimi kriterlerine göre piyasa ortalamaları ile karşılaştırarak hisse senedi belirler, temettü gelir oranı beklentisi yüksek hisse senetlerini ayrı bir tabloda izleyebilirsiniz.
Vadeli İşlemler Vadeli ve opsiyon piyasa verilerini görebilir, teknik analiz yapabilirsiniz.