Osmanlı Yatırım nezdinde hesap açılışı için;

 • Bize ileteceğiniz kimliğinizde yer alan imzanız ile sözleşmeye atacağınız imzanızın uyumlu olmasına dikkat ediniz.
 • Sözleşmede yer alan 7 adet imza kutusunu imzalayınız.
 • [*] ile belirtilen alanları el yazınız ile eksiksiz doldurunuz. Sözleşme üzerinde yanlış yazılan kısımlar üzerinde tipeks, daksil vb. düzeltmeler ve karalama kesinlikle yapmayınız.

  (2. sayfadaki tarih alanı, 3. sayfadaki müşteri bilgileri alanı, 5. sayfadaki okudum, anladım, elden teslim aldım” yazısı alanı, 6. sayfadaki imza kartonundaki ad soyadı alanı)
  Özellikle 3. Sayfadaki tabloyu mutlaka doldurunuz

  Tablo
 • Adres Teyit Belgesi olarak gönderilebilecek belgeler: e-devlette "Yerleşim Yeri (ikametgah) ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama" başlığı altında yer alan adres teyit belgesi veya son 3 aya ait; abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin fatura, geçerlilik tarihi sona ermemiş ikametgah belgesi

  Adres Teyit Belgenizi " e-devlet " butonuna tıklayarak temin ediniz.
  e-devlet
 • Kimlik ve İmza İçerir Kimlik belgesi olarak gönderilebilecek belgeler: T.C. kimlik numarası içeren; T.C. kimlik kartı, T.C. sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi

  İmza içerir kimlik belgenizin fotoğrafını çekiniz.
 • Sözleşmenizi ya da sözleşmeniz ile birlikte belgelerinizi MNG veya Aras Kargo aracılığıyla müşteri temsilcinizin bağlı bulunduğu hesabınızın açılacağı şube adresine ücretsiz olarak gönderiniz. Şube adres bilgileri sözleşmenin son sayfasında yer almakta olup, şube adresini öğrenmek için Müşteri Temsilciniz ile de irtibata geçebilirsiniz. Kargo gönderim yöntem ve kuralları için tıklayınız.