Finansal Danışmanlık

Finansal danışmanlık, piyasaları aktif olarak takip etmek isteyen yatırımcılara yönelik olarak sunulan hizmetimizdir. SPL ileri düzey lisans sahibi danışmanlarımız tarafından verilen finansal danışmanlık hizmeti; tasarruf ürünlerinden, aracılık hizmetine ve bireysel emeklilik ürünlerine kadar geniş kapsamlı olup finansal planlama hizmetini de içermektedir.

Finansal danışmanlarımız, yatırım ürünleri ve platformları konusundaki en güncel bilgi ve yenilikleri müşterilerine düzenli olarak aktarırlar. Araştırma platformlarımız tarafından sürekli üretilen analiz ve raporları yatırımcıları ile paylaşırlar.

Yatırım ürünleri satış bölümünde olduğu gibi finansal danışmanlık hizmet kolumuzda da ürün bazında ihtisaslaşmayı sertifikasyon ve sürekli eğitim ile sağlamaktayız.

Finansal danışmanlarımız; hisse, hisse türev ve döviz türev ürünlerinde 200.000-1.000.000 tl arası varlığı olan müşterilere, fon, bono ve emeklilik ürünlerinde 500.000-2.000.000 tl arası varlığı olan müşterilere hizmet vermektedirler.

Finansal ürün danışmanını bul.

http://www.osmanlimenkul.com.tr/94/sayfalar/finansal-urun-danismanlarimiz


YATIRIM DANIŞMANLIĞI