Yatırım Danışmanlığı

YATIRIM DANIŞMANINIZ OSMANLI YATIRIM'DA

Osmanlı Yatırım İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Denizli ve Bursa şubelerinde yer alan tecrübeli yatırım danışmanlarımız aracılığı ile piyasalardaki son gelişmelere göre yatırım danışmanlığı servisimizden faydalanabilirsiniz. Yatırım danışmanlarımız piyasanın önde gelen bankaları ve yatırım şirketlerinde uzun yıllar çalışma tecrübesine sahip, sermaye piyasalarında eğitimli ve deneyimli olup hisse senedi, vadeli ve opsiyon piyasalarında hizmet vermektedirler.

Yatırım danışmanlarımızın her biri, müşterilere hizmet vermek için gerekli lisanslara sahiptir. Uzmanlarımızın eğitimleri, mesleki tecrübeleri ve sahip oldukları sertifikalar internet sitemizde yatırım danışmanlarının tanıtımında yayınlanmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı servisimiz 1.000.000 TL ve üzeri varlık bakiyesi olan yatırımcılarımıza sunulmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı ve Aracılık servislerinde verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Hisse senedi aracılık,
 • Hisse senedi ve endekslere dayalı opsiyon kontratları,
 • Hisse senedi ve endekslere dayalı vadeli kontratlar,
 • Ödünç işlemleri,
 • Gelişmiş elektronik işlem platformları.

Yatırım danışmanlığı servisimizle ilgili detaylı bilgi almak ve size uygun bir yatırım danışmanımız ile görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Denizli’deki Yatırım Danışmanlarımız sermaye piyasalarında hisse ve vadeli piyasalarda eğitim ve tecrübe sahibi olup, Türkiye’nin bu alanda önde gelen finans kuruluşlarında çalışmışlardır. Kendilerinin kısa özgeçmişlerine aşağıda ulaşabilirsiniz.
İSTANBUL
 • Seda Kandaz
  Seda Şahin
  Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri Bölümü'nden mezun olan Kandaz,kariyer hayatına 2013 yılında Işık Menkul Değerler'de başlamış ve Finansal Analist Takım Lideri olarak görev yapmıştır.15.01.2018 tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş'de çalışmakta olup, İstanbul Yatırım Uzmanlığı İstanbul Şube Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

 • İlkay Kayabaş
  İlkay Kayabaş
  Ön lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Borsa ve Finans bölümünde tamamlayan Kayabaş, Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümü ayrıca Anadolu Üniversitesi iktisat bölümünde lisans eğitimi almıştır ve Beykent Üniversitesi Finans bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Destek Menkul Değerlerde müşteri temsilcisi olarak görev yapmış, 15.01.2018 tarihi itibari ile Osmanlı Yatırım Menkul Değerler'de göreve başlamıştır. Şu an Yatırım Uzmanı olarak görevine devam etmektedir..

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 + TÜREV
 • Rahmi Tunç Kaya
  Rahmi Tunç Kaya
  İstanbul Ticaret Üniversitesi Bankacılık ve Finan bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi’nde Sermaye Piyasası ve Borsa üzerine yüksek lisansına devam etmektedir. 02.05.2019 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'ye katılmış olup, kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL 3,Türev Araçlar
BURSA
 • salih_kirt
  Salih Kırt
  Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sigortacılık ve Risk Yönetimi mezunu olan Salih KIRT, kariyerine GCM Menkul Değerler ' de başlamıştır. 2014-2017 yılları arasında Yatırım Uzmanı ve Yatırım Uzmanı Takım Lideri görevinde bulunmuştur. 2018-2019 yılında Tacirler Yatırım' da Uzman olarak çalışmıştır. 10.12.2019 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. de 1 Ekim 2020 itibariyle Yatırım Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL 3 ve Türev Araçlar
ANKARA
 • Adnan Kurnaz
  Adnan Kurnaz Direktör Hisse
  Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. İş hayatına 1996 yılında; T.C Ziraat Bankası Fon Yönetimi Daire Başkanlığında başlamıştır. 2008 yılına kadar aynı bankada; Hazine - Hazine Pazarlama ve Kaynak Yönetimi Başkanlıklarında dealer, yetkili ve yönetmen olarak çalışmıştır. 2008 yılından 2011 yılına kadar Akbank Özel Bankacılık Ankara Şubesinde Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2011 yılından itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler Ankara’da çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
DENİZLİ
 • ibrahim-argun.jpg
  İbrahim Argun
  Yatırım Uzmanı
  Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Icbc Menkul Değerlerde uzman yardımcısı olarak görev almıştır. 01.01.2020 tarihi itibari ile Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş'de Yatırım Uzmanı olarak devam etmektedir,

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, Türev Araçlar
İZMİR
 • Halil Emre Erdinç
  Halil Emre Erdinç Direktör
  Celal Bayar Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. Finans Yatırım Menkul Değerler’de ve Ak Yatırım Menkul Değerler’de Yatırım Uzmanı ve Garanti Bankası’nda Kıdemli Yatırım Ürünleri Yönetmeni olarak çalışmıştır. Ocak 2015’den bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler’de çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları & Düzey 3ÖZEL VARLIK YÖNETİMİ