Osmanlı FX

Osmanlı Yatırım müşterisi iseniz Osmanlı FX masaüstü, web ve mobil uygulamaları ile Foreks piyasasında da kolayca işlem yapabilirsiniz. İster kaldıraçsız, ister 1’e 10 kaldıraçla döviz alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir piyasalardaki dalgalanmaları kara dönüştürebilirsiniz.

İşlem Platformlarına erişim

Osmanlı AktifTrader FX Web Trader

Osmanlı AktifTrader FX html tabanlı web uygulaması ile bilgisayarınıza herhangi bir uygulama indirmeden web browserınız üzerinden Osmanlı Yatırım hesap no ve şifreniz ile giriş yapabilir ve FX hesabınıza ulaşabilirsiniz. Masaüstü uygulamadan gerçekleştireceğiniz bütün işlemleri web uygulamamızdan da gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı AktifTrader FX web platformuna isterseniz Osmanlı Aktif Trader platformu içerisinden isterseniz ise aşağıdaki linklerden direk erişim sağlayabilirsiniz.

Aktiftrader FX web platformuna giriş için tıklayınız.

AktifTrader FX demo versiyon için tıklayınız. Osmanlı FX Matriks Terminal

Matriks’in geliştirdiği FX platformu sayesinde tek uygulama üzerinden alışmış olduğunuz Matriks uygulamaları ile beraber Foreks işlemi de yapabilirsiniz.

Foreks hesabı açtırdığınız takdirde Matriks’in 15 dk. gecikmeli profesyonel yatırımcılar için sağladığı Matriks Trader/E-Broker uygulamasına ücretsiz olarak sahip olursunuz.

OsmanlıFX web sitemiz üzerinden demo hesap açarak OsmanlıFX platformunu inceleyebilirsiniz.

Matriks Trader FX platformunu masaüstünüze indirmek için tıklayınız.

Matriks Trader Demo FX platformunu masaüstünüze indirmek için tıklayınız. Osmanlı FX Mobil

Osmanlı FX mobil uygulamamızı IOS ve Android cihazlarınıza indirerek bilgisayar başında olmadan evde, işte, yolda mobil cihazınızdan FX işlemlerinizi gerçekleştirebilir, pozisyonlarınızı takip edebilir, piyasaları izleyebilirsiniz.

Osmanlı FX hakkında daha fazla bilgi için