İnsan Kaynakları

OSMANLI YATIRIMLI OLMAK


Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. olarak amacımız, Türk Sermaye Piyasalarında çağdaş ve modern bir perspektif getirerek yatırımcılara nitelikli danışmanlık ve aracılık hizmeti sunabilmektir. Müşteri odaklı yaklaşımımızı, etik ilkelere verdiğimiz değer ve bilgi birikimimiz ile pekiştirerek müşterilerimize kalıcı ve nitelikli hizmetler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Yöneticilerimizin farklı kurumlardaki ortalama 25 yılı aşkın deneyimlerini bir araya getiren profesyonellerden oluşması, çalışanlarımıza kendilerini sürekli geliştirebilecekleri kaliteli bir ortam sunmaktadır.

Profesyonel iş geçmişine sahip; performansın bilgi ve becerilere bağlı olduğuna inanan yönetimimiz performansa dayalı, objektif ücretlendirme sistemi ile çalışanlara Menkul Kıymetler aracılık/varlık yönetimi (özel bankacılık) alanlarında kaliteli bir çalışma ortamı ve gelecek sağlamaktadır.

16 Ekim 2010 itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler ismiyle merkezi Nurol Plaza, Maslak adresinde faaliyetine devam eden kurumumuzda kendi bilgi ve becerilerine inanan, kendine güvenen yatırım uzmanı, varlık yöneticisi (şirket bonosu, hazine bonosu, üçüncü şirketlerin yatırım fonlarına danışman aracılık yapan) olarak çalışmak isteyen SPK sertifikasyonlarını almış; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Denizli, Bursa ya da Antalya 'da çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.Bizi medyada takip edebilir, özgeçmişlerinizi ik@osmanlimenkul.com.tr adresine gönderebilirsiniz.