Otomatik Al Sat

AKTİF TRADER PLUS / MATRİKS OTOMATİK AL SAT

Matriks grafikleri üzerinde yer alan Kahin menüsü içerisindeki System Tester ile kendi teknik analiz formülünüzü yazabilir, geçmişe dönük olarak simule edebilir ve dilerseniz “bağlı emirler” fonksiyonunu kullanarak teknik analiz sisteminizi otomatik alım satıma çevirebilirsiniz.

Bu sistem ile stratejinizi ve aksiyon planınızı belirledikten sonra piyasaları izlemek için sürekli ekran başında kalmanıza gerek kalmayacak, elektrik veya internet kesintisi olmadığı sürece sisteminiz çalışacak ve emirleriniz otomatik olarak iletilecektir.

Aktif traderplus’a nasıl sahip olabilirim?: Tek yapmanız gereken Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de bir internet hesabı açtırmak. Daha detaylı bilgi için şubelerimizde bulunan platform uzmanlarımızdan ve 444 1 730 çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

ALGO TRADE / DİRECTFN

DirectFN in İdeal veri terminali üzerinden sistem/algo veya indikatör formüllerinizi yazabilir, bunları otomatik emire çevirebilirsiniz.
  • Gelişmiş Sistem Tester ve Indicator Builder: Bu modül ile, ideal içerisinde yer alan yüzeysel ve grafik verilerine erişim imkanı veren fonksiyonlarla yaratacağınız sistem/algo veya indikatör formüllerinizi yazabilirsiniz. NET yazılım diline yatkın herkes, iDeal içinde neredeyse bir alt program yazabilecek kadar çok veriye, fonksiyona ve imkana sahiptir.
  • Algo Trade: Otomatik al/sat fonksiyonları, sistemlerin formülleri içine algo formüllerinin de ilave edilebilmesi, Yazılan sistemlerin ve algoların şifrelenebilmesi, sistem ve algoların kullanıcı adına göre yazan kişi tarafından lisanslamasının yapılabilmesi mümkündür.