Finansal Ürün Danışmanlarımız

Finansal Danışmanını Bul

ANKARA
 • Alper Tahtasız
  Alper Tahtasız
  Gazi Üniversitesi Ekonometri mezunu olan Alper Tahtasız, 2014 yılında Destek Yatırım Menkul Değerler ’de Müşteri Temsilcisi Yardımcısı olarak çalışma hayatına başlamıştır. 04.04.2017 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ye katılmış ve bugün kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

 • Sadullah Öztürk
  Sadullah Öztürk
  Balıkesir Üniversitesi Muhasebe ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Sadullah Öztürk, Kariyer hayatına 2013 yılında Akbank Satış Temsilcisİ olarak, 2014 yılında Gcm Menkul Kıymetler A.Ş’de Türev Araçlar Müşteri Temsilcisi görevinde bulunmuştur, 01.10.2018 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’ye katılmış bugün kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 ve Türev Araçlar Lisansı
DENİZLİ
 • Sadık Mazanoğlu
  Sadık Mazanoğlu
  Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Tacirler Menkul Değerlerde Müşteri Temsilcisi, Global Menkul Değerlerde Yatırım Uzmanı, Anadolu Yatırımda Yatırım Uzmanı, Camiş Menkul Değerler’de Uzman Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmıştır. 04.01.2013’te Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
 • Hazangül Özbahar
  Hazangül Özbahar
  Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Özbahar; finans sektöründeki kariyer hayatı boyunca sırasıyla Yaşarbank, Meksa Yatırım, Tacirler Menkul Değerler, Öncü Menkul Değerler, Anadolubank A.Ş.’de çeşitli görevler almıştır. Özbahar Mart 2018’den bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışma hayatına devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL2
 • Pelin Şen
  Pelin Şen
  Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezunu olan Pelin Şen, 05.03.2018 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Platform Satış Temsilcisi olarak çalışma hayatına başlamıştır. 01.10.2019 itibariyle kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3
ADANA
 • Elif Köymen
  Elif Köymen
  Çağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesin’den mezun olduktan sonra HSBC Bank’da; Platform Sorumlusu, Satış Destek Uzman Yardımcısı ve Bireysel Bankacılık Yönetmen Yardımcısı olarak görev aldı. 01.07.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • Sibel Dağdeviren
  Sibel Dağdeviren Direktör Hisse
  Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümün’de tamamlayan Sibel Dağdeviren, iş hayatına 1997 yılında Garanti Bankasın’da başladı. Sırasıyla; İş Akış Yetkilisi, Yatırım Uzmanı, Yatırım Ürünleri Yönetmeni ve Kıdemli Yatırım Ürünleri Yönetmeni olarak görev aldı. Kasım 2017'de Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başladı.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları & Düzey 3
 • Derya Kısacık
  Derya Kısacık Direktör Hisse
  Cumhuriyet Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun olduktan sonra sırasıyla Ekinciler Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Tacirler Menkul Değerler, Eczacıbaşı Menkul Değerler A.Ş., Yatırım Finansman Menkul Değerler, Burgan Yatırım Menkul Değerler ve Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de çeşitli görevlerde bulundu. 09.03.2017-20.02.2018 tarihleri arasında Osmanlı Yatırım’da Yatırım Uzmanı olarak çalıştı. 15.10.2018 itibariyle Finansal Danışman olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları & Düzey 3
 • Mustafa Çavuşoğlu
  Mustafa Çavuşoğlu
  Çukurova Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra; 2014 yılında Akbank’ta Çukurova Bölge Müdürlüğü KOBİ Bankacılığı biriminde iş hayatına başlamıştır. Ardından 2016 yılında GCM Yatırım Genel Müdürlüğüne Müşteri Temsilcisi olarak geçiş yaptı. 04.07.2018 yılında da Osmanlı Yatırım’a katılmış ve kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

 • Kubilay_ONUR_OZER_v2.jpg
  Kubilay Onur Özer
  Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden 2014 yılında mezun olan Özer, sermaye piyasalarındaki kariyerine 2015 yılında Işık Menkul Değerler’de başlayıp, Tera Yatırım ve Destek Yatırım’da müşteri ilişkileri uzmanı olarak yer almıştır. 01.02.2018 tarihinde Osmanlı Yatırım bünyesinde elektronik platform temsilcisi olarak başladığı görevine 01.10.2019 tarihinden itibaren Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

BURSA
 • Kutay Özkaya
  Kutay Özkaya
  İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümü mezunudur. Kariyer hayatına 1993 yılında Yaşar Holding’te Tuborg Bölge Müfettişi olarak başlamış olup, ardından sırasıyla Acar Menkul Değerler, Deniz Yatırım Menkul Değerler, Alfa Menkul Değerler, Anadolu Yatırım ve Gedik Yatırım gibi kurumlarda çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. Halen, Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Bursa ofisinde Finansal Ürünler Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL2
 • Gürsoy Atalay
  Gürsoy Atalay
  Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Profesyonel kariyer hayatına 2004 yılında başlamış olup, Türkiye İş Bankası, QNB Finansbank, Anadolu Hayat Emeklilik, HSBC Bank, GCM Yatırım Menkul Değerler gibi ulusal ve uluslararası kurumlarda, yetkinlik gerektiren görevlerde bulunmuştur. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Bursa ofisinde Finansal Ürünler Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, SEGEM, Türev Araçları & BES
 • Başar Kantar
  Başar Kantar
  Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Kantar, kariyer hayatı boyunca Işık Menkul Değerler, InvestAZ Menkul Değerler, Venbey Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlarda Satış Ekip Lideri, Saha Satış Uzmanı ve Müşteri İlişkileri Temsilcisi görevlerinde bulunmuştur. 01.02.2017 tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışmakta olup, Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • Yaşar Çağlayan Çeker
  Yaşar Çağlayan Çeker
  Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olan Çeker, kariyer hayatı boyunca Işık Menkul Değerler A.Ş.'de Fİnansal Analist, İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Satış Ekip Lideri olarak görev yapmıştır. 05.03.2018 tarihinden itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışmakta olup, Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • İlkay Kayabaş
  İlkay Kayabaş
  Ön lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Borsa ve Finans bölümünde tamamlayan Kayabaş, Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümü ayrıca Anadolu Üniversitesi iktisat bölümünde lisans eğitimi almıştır ve Beykent Üniversitesi Finans bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Destek Menkul Değerlerde müşteri temsilcisi olarak görev yapmış, 15.01.2018 tarihi itibari ile Osmanlı Yatırım Menkul Değerler'de göreve başlamıştır. Şu an Finansal Ürünler Danışmanı olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 + TÜREV
 • Selim Hun
  Selim Hun
  Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.2008-2017 yılları arasında Türkiye İş Bankası A.Ş.'de Ticari ve Bireysel Bankacılık alanında Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Halen Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş 'de Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL-3, Türev Araçlar, Kredi Derecelendirme, Kurumsal Yönetim Derecelendirme, BES, SEGEM.
 • Güven Adıgüzel
  Güven Adıgüzel
  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Bölümü mezun olan Adıgüzel, kariyer hayatı boyunca Garanti Bankası , Destek Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlara Operasyon Satış ekip liderliği görevlerinde bulunmuştur. 02/10/2017 tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş de çalışmakta olup , Finansal Ürünler Danışmanı olarak görevine devam etmektedir

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • Seda Zeren
  Seda Zeren
  Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olan Zeren ,kariyer hayatına 2011 yılında Denizbank da operasyon uzman yardımcısı olarak başlamıştır Yapıkredi Bankası , ATIG Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlarda Telefon Bankacılığı , Müşteri ilişkileri Uzmanı gibi görevlerinde bulunmuştur. 06.03.2018 Tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş çalışmakta ve kariyer hayatına Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1