Finansal Ürün Danışmanlarımız

Finansal Danışmanını Bul

ANKARA
 • Alper Tahtasız
  Alper Tahtasız
  Gazi Üniversitesi Ekonometri mezunu olan Alper Tahtasız, 2014 yılında Destek Yatırım Menkul Değerler ’de Müşteri Temsilcisi Yardımcısı olarak çalışma hayatına başlamıştır. 04.04.2017 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ye katılmış ve bugün kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

 • Sadullah Öztürk
  Sadullah Öztürk
  Balıkesir Üniversitesi Muhasebe ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Sadullah Öztürk, Kariyer hayatına 2013 yılında Akbank Satış Temsilcisİ olarak, 2014 yılında Gcm Menkul Kıymetler A.Ş’de Türev Araçlar Müşteri Temsilcisi görevinde bulunmuştur, 01.10.2018 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’ye katılmış bugün kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 ve Türev Araçlar Lisansı
 • Yasemin Çakıltepe Finansal Ürünler Şube Direktörü
  Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu olan Yasemin Sağcan, 2015 yılında İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Türev Araçlar Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmıştır. 05.03.2018 tarihinden itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de çalışmakta olup, kariyerine Finansal ürünler Ankara ve Bursa şube direktörü olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 ve Türev Araçlar Lisansı
 • koraz_özvar
  Koray Özvar
  Erciyes Üniversitesi Nevşehir İ.İ.B.F İktisat bölümünden mezun olan Özvar, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde İşletme Master yapmıştır ve yine aynı Üniversite ve bölümde Doktora Eğitimine devam etmektedir. Kariyer hayatına 2014 yılında Anadolu Yatırımda başlayan Özvar; Alan Yatırım'da ve A1 Capital'de Borsa Seans Uzmanı ve Yatırım Uzmanı olarak çalışmıştır. 14.10.2019 tarihinde itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. de çalışmakta olup kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.
  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3, SEGEM
 • Mehmet Coşkuner
  Mehmet Coşkuner
  Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Mehmet Coşkuner iş hayatına GCM Menkul Kıymetler A.Ş’de Müşteri Temsilcisi olarak başlamış, 2016 – 2018 yılları arasında Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş’de Yatırım Uzmanı olarak devam etmiştir. 2019 yılı itibari ile Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL 3, Türev Araçlar
DENİZLİ
 • Asuman Toktaş
  Asuman Toktaş Finansal Ürünler Şube Direktörü
  Pamukkale Üniversitesi, İşletme Bölümü mezunudur. İş yaşamına Ata Menkul Değerler A.Ş. ‘de stajyer olarak başlayıp, 1998 yılından itibaren Ata Yatırım’da Sermaye Piyasası Uzmanı, Aviva Hayat ve Emeklilik’te Finansal Danışman, Tacirler Menkul Değerler’de Müşteri Temsilcisi, Global Menkul Değerler’de Yatırım Uzmanı ve Ata Yatırım Denizli şubesinde Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3


 • Sadık Mazanoğlu
  Sadık Mazanoğlu
  Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Tacirler Menkul Değerlerde Müşteri Temsilcisi, Global Menkul Değerlerde Yatırım Uzmanı, Anadolu Yatırımda Yatırım Uzmanı, Camiş Menkul Değerler’de Uzman Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmıştır. 04.01.2013’te Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
 • Hazangül Özbahar
  Hazangül Özbahar
  Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Özbahar; finans sektöründeki kariyer hayatı boyunca sırasıyla Yaşarbank, Meksa Yatırım, Tacirler Menkul Değerler, Öncü Menkul Değerler, Anadolubank A.Ş.’de çeşitli görevler almıştır. Özbahar Mart 2018’den bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışma hayatına devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL2
İZMİR
 • Pelin Şen
  Pelin Şen
  Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Pelin Şen, 05.03.2018 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Platform Satış Temsilcisi olarak çalışma hayatına başlamıştır. 01.10.2019 itibariyle kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, Türev Araçlar
 • fırat_akbalık
  Fırat Akbalık
  Ege Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden mezun olan Fırat Akbalık , 04.07.2019 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Yatırım Ürünleri Müşteri Temsilcisi olarak çalışma hayatına başlamıştır. 01.07.2020 itibariyle kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
ADANA
 • Tuncay Bademci
  Tuncay Bademci
  Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 1998 yılında Yaşar Yatırım A.Ş. de çalışma hayatına başlamıştır. Uzun bir dönem Oyak Yatırım A.Ş. de Müdür olarak çalıştıktan sonra GCM Yatırım A.Ş. de Adana Şb Müdürü olarak çalışmalarına devam etti. Bir süre Atakaş A.Ş. Hazine Müdürlüğünde Danışman olarak görev yaptıktan sonra ICBC Yatırımda görev aldı. 24.02.2020 Tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler de Finansal Ürün Danışmanı olarak çalışmaya başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL Düzey 3 / SPL Türev Araçlar
 • Elif Köymen
  Elif Köymen
  Çağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesin’den mezun olduktan sonra HSBC Bank’da; Platform Sorumlusu, Satış Destek Uzman Yardımcısı ve Bireysel Bankacılık Yönetmen Yardımcısı olarak görev aldı. 01.07.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • Sibel Dağdeviren
  Sibel Dağdeviren
  Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümün’de tamamlayan Sibel Dağdeviren, iş hayatına 1997 yılında Garanti Bankasın’da başladı. Sırasıyla; İş Akış Yetkilisi, Yatırım Uzmanı, Yatırım Ürünleri Yönetmeni ve Kıdemli Yatırım Ürünleri Yönetmeni olarak görev aldı. Kasım 2017'de Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başladı.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları & Düzey 3
 • Mustafa Çavuşoğlu
  Mustafa Çavuşoğlu
  Çukurova Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra; 2014 yılında Akbank’ta Çukurova Bölge Müdürlüğü KOBİ Bankacılığı biriminde iş hayatına başlamıştır. Ardından 2016 yılında GCM Yatırım Genel Müdürlüğüne Müşteri Temsilcisi olarak geçiş yaptı. 04.07.2018 yılında da Osmanlı Yatırım’a katılmış ve kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

 • Ebru_Kalik.jpg
  Ebru Kalik
  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Ticaret Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Küresel Finansal Network Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenen CFP (Finansal Planlama Uzmanlığı) Sertifika programını üçüncü sırada bitirdi. Taksim Yatırım ve Meksa Menkul Değerler’de müşteri temsilcisi olarak görev yaptıktan sonra GCM Menkul Değerler’de müşteri temsilcisi ve satış ekibi takım lideri görevlerinde bulundu. 2017 yılında Osmanlı Menkul Değerler’de müşteri temsilcisi olarak başladığı kariyerini, Finansal Ürün Danışmanı göreviyle sürdürmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL 2 ve BES
 • murat-uydasoglu.jpg
  Murat Uydaşoğlu
  Ondokuz Mayıs Üniversitesi İstatistik mezunu olan Uydaşoğlu, kariyer hayatına Aegon Türkiye’de Finansal Danışman olarak başlamış, 2015-2018 yılları arası çeşitli bankalarda değerleme uzmanlığı görevinde bulunmuştur.01.11.2018 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler AŞ’ye katılmış, bugün kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

BURSA
 • Kutay Özkaya
  Kutay Özkaya
  İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümü mezunudur. Kariyer hayatına 1993 yılında Yaşar Holding’te Tuborg Bölge Müfettişi olarak başlamış olup, ardından sırasıyla Acar Menkul Değerler, Deniz Yatırım Menkul Değerler, Alfa Menkul Değerler, Anadolu Yatırım ve Gedik Yatırım gibi kurumlarda çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. Halen, Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Bursa ofisinde Finansal Ürünler Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL2
 • Aslı Nur İpek
  Aslı Nur İpek
  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Aslı Nur İpek , kariyerine bankacılık alanında başlamıştır. 2 yıl Tekstilbank’ta Bireysel Portföy Yöneticisi olarak, 2009 - 2019 yılları arasında Yapı Kredi Bankası’nda Platinum Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. 2020 yılı Şubat ayından bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL, BES, SEGEM
 • Başar Kantar
  Başar Kantar
  Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Kantar, kariyer hayatı boyunca Işık Menkul Değerler, InvestAZ Menkul Değerler, Venbey Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlarda Satış Ekip Lideri, Saha Satış Uzmanı ve Müşteri İlişkileri Temsilcisi görevlerinde bulunmuştur. 01.02.2017 tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışmakta olup, Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • Yaşar Çağlayan Çeker
  Yaşar Çağlayan Çeker
  Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olan Çeker, kariyer hayatı boyunca Işık Menkul Değerler A.Ş.'de Fİnansal Analist, İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Satış Ekip Lideri olarak görev yapmıştır. 05.03.2018 tarihinden itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışmakta olup, Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • İlkay Kayabaş
  İlkay Kayabaş
  Ön lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Borsa ve Finans bölümünde tamamlayan Kayabaş, Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümü ayrıca Anadolu Üniversitesi iktisat bölümünde lisans eğitimi almıştır ve Beykent Üniversitesi Finans bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Destek Menkul Değerlerde müşteri temsilcisi olarak görev yapmış, 15.01.2018 tarihi itibari ile Osmanlı Yatırım Menkul Değerler'de göreve başlamıştır. Şu an Finansal Ürünler Danışmanı olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 + TÜREV
 • Güven Adıgüzel
  Güven Adıgüzel Finansal Ürünler Şube Direktörü
  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Bölümü mezun olan Adıgüzel, kariyer hayatı boyunca Garanti Bankası , Destek Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlara Operasyon Satış ekip liderliği görevlerinde bulunmuştur. 02/10/2017 tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş de çalışmakta olup , Finansal ürünler İstanbul ve İzmir şube direktörü olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • Seda Zeren
  Seda Zeren
  Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olan Zeren ,kariyer hayatına 2011 yılında Denizbank da operasyon uzman yardımcısı olarak başlamıştır Yapıkredi Bankası , ATIG Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlarda Telefon Bankacılığı , Müşteri ilişkileri Uzmanı gibi görevlerinde bulunmuştur. 06.03.2018 Tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş çalışmakta ve kariyer hayatına Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • Seda Kandaz
  Seda Kandaz
  Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri Bölümü'nden mezun olan Kandaz,kariyer hayatına 2013 yılında Işık Menkul Değerler'de başlamış ve Finansal Analist Takım Lideri olarak görev yapmıştır.15.01.2018 tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş'de çalışmakta olup,Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve devam etmektedir.