Finansal Ürün Danışmanlarımız

Finansal Danışmanını Bul

ANKARA
 • Alper Tahtasız
  Alper Tahtasız
  Gazi Üniversitesi Ekonometri mezunu olan Alper Tahtasız, 2014 yılında Destek Yatırım Menkul Değerler ’de Müşteri Temsilcisi Yardımcısı olarak çalışma hayatına başlamıştır. 04.04.2017 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ye katılmış ve bugün kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

 • Sadullah Öztürk
  Sadullah Öztürk
  Balıkesir Üniversitesi Muhasebe ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Sadullah Öztürk, Kariyer hayatına 2013 yılında Akbank Satış Temsilcisİ olarak, 2014 yılında Gcm Menkul Kıymetler A.Ş’de Türev Araçlar Müşteri Temsilcisi görevinde bulunmuştur, 01.10.2018 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’ye katılmış bugün kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 ve Türev Araçlar Lisansı
 • Yasemin Çakıltepe Finansal Ürünler Şube Müdürü
  Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu olan Yasemin Sağcan, 2015 yılında İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Türev Araçlar Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmıştır. 05.03.2018 tarihinden itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de çalışmakta olup, kariyerine Finansal ürünler Ankara ve Bursa şube direktörü olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 ve Türev Araçlar Lisansı
 • Mehmet Coşkuner
  Mehmet Coşkuner
  Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Mehmet Coşkuner iş hayatına GCM Menkul Kıymetler A.Ş’de Müşteri Temsilcisi olarak başlamış, 2016 – 2018 yılları arasında Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş’de Yatırım Uzmanı olarak devam etmiştir. 2019 yılı itibari ile Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL 3, Türev Araçlar


 • Hasan Hakan Tuncer
  Hasan Hakan Tuncer
  Selçuk Üniversitesi İşletme mezunu olan Hakan Tuncer, 2018 yılında Halkbank 'ta çalışma hayatına başlamıştır. 2019 yılında Garanti Bankası'nda müşteri danışmanı görevinde bulunmuştur, 01.12.2020 tarihinde Osmanlı Menkul Değerler A.Ş.'ye katılmış ve Finansal Ürünler Danışmanı olarak kariyerine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 ve Türev Araçlar Lisansı
DENİZLİ
 • Asuman Toktaş
  Asuman Toktaş Finansal Ürünler Şube Müdürü
  Pamukkale Üniversitesi, İşletme Bölümü mezunudur. İş yaşamına Ata Menkul Değerler A.Ş. ‘de stajyer olarak başlayıp, 1998 yılından itibaren Ata Yatırım’da Sermaye Piyasası Uzmanı, Aviva Hayat ve Emeklilik’te Finansal Danışman, Tacirler Menkul Değerler’de Müşteri Temsilcisi, Global Menkul Değerler’de Yatırım Uzmanı ve Ata Yatırım Denizli şubesinde Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3


 • Sadık Mazanoğlu
  Sadık Mazanoğlu
  Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Tacirler Menkul Değerlerde Müşteri Temsilcisi, Global Menkul Değerlerde Yatırım Uzmanı, Anadolu Yatırımda Yatırım Uzmanı, Camiş Menkul Değerler’de Uzman Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmıştır. 04.01.2013’te Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
 • Hazangül Özbahar
  Hazangül Özbahar
  Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Özbahar; finans sektöründeki kariyer hayatı boyunca sırasıyla Yaşarbank, Meksa Yatırım, Tacirler Menkul Değerler, Öncü Menkul Değerler, Anadolubank A.Ş.’de çeşitli görevler almıştır. Özbahar Mart 2018’den bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışma hayatına devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, BES
 • Aynur Nuray Kurumlu
  Aynur Nuray Kurumlu
  Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden 2008 yılında mezun olmuştur. Finans sektörüne Turkland Bank A.Ş. ‘de başlamış, 2013-2020 yılları arasında kurumsal bankacılıkta görev almıştır. 2020 yılında Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'ye katılmış olup, kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL Düzey 3 / SPL Türev Araçlar / BES


 • Özge Karagöz
  Özge Karagöz
  Pamukkale Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümü ve Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümünden mezun Özge Karagöz , 02/12/2019 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş 'de Yatırım Ürünleri Müşteri Temsilcisi olarak çalışma hayatına başlamıştır. 01/01/2022 itibariyle kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3 / BES


İZMİR
 • fırat_akbalık
  Fırat Akbalık
  Ege Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden mezun olan Fırat Akbalık , 04.07.2019 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Yatırım Ürünleri Müşteri Temsilcisi olarak çalışma hayatına başlamıştır. 01.07.2020 itibariyle kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçlar, SPL3
ADANA
 • Elif Köymen
  Elif Köymen
  Çağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesin’den mezun olduktan sonra HSBC Bank’da; Platform Sorumlusu, Satış Destek Uzman Yardımcısı ve Bireysel Bankacılık Yönetmen Yardımcısı olarak görev aldı. 01.07.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL1
 • Sibel Kayaş
  Sibel Kayaş
  Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümün’de tamamlayan Sibel Kayaş, iş hayatına 1997 yılında Garanti Bankasın’da başladı. Sırasıyla; İş Akış Yetkilisi, Yatırım Uzmanı, Yatırım Ürünleri Yönetmeni ve Kıdemli Yatırım Ürünleri Yönetmeni olarak görev aldı. Kasım 2017'de Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başladı.

  Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları & Düzey 3
 • Mustafa Çavuşoğlu
  Mustafa Çavuşoğlu
  Çukurova Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra; 2014 yılında Akbank’ta Çukurova Bölge Müdürlüğü KOBİ Bankacılığı biriminde iş hayatına başlamıştır. Ardından 2016 yılında GCM Yatırım Genel Müdürlüğüne Müşteri Temsilcisi olarak geçiş yaptı. 04.07.2018 yılında da Osmanlı Yatırım’a katılmış ve kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

 • murat-uydasoglu.jpg
  Murat Uydaşoğlu
  Ondokuz Mayıs Üniversitesi İstatistik mezunu olan Uydaşoğlu, kariyer hayatına Aegon Türkiye’de Finansal Danışman olarak başlamış, 2015-2018 yılları arası çeşitli bankalarda değerleme uzmanlığı görevinde bulunmuştur.01.11.2018 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler AŞ’ye katılmış, bugün kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

 • Sercan Yamanyılmaz
  İbrahim Erbaşcivan
  Çukurova Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Vakıfbank bünyesinde Vakıf Pazarlama bölümünde üye işyeri (KOBİ) müşteri temsilcisi olarak çalıştı. Kasım 2019'da Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 'de Platform Satış Temsilcisi olarak görev aldı. Şubat 2020 - Mart 2021 tarihleri arasında İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Yatırım Uzman Yardımcısı görevinde bulundu. 17 Mart 2021 Tarihi itibari ile Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

  Sahip Olduğu Lisanslar: SPL Düzey 3 / SPL Türev Araçlar
 • Nihan Atak
  Nihan Atak
  Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. 2010 yılından itibaren Ekinciler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş de Yatırım Uzmanı olarak çalışmıştır.
  Eylül 2019 yılından bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.ş. de Finansal Ürünler Danışmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir

  Sahip Olduğu Lisanslar: SPL3, TÜREV ARAÇLAR , BES


 • Alper Karakaş
  Alper Karakaş
  Çukurova Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunudur.
  Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Yatırım Danışmanlığı Uzmanlığı sertifikası bulunmaktadır.
  Haziran 2020 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş 'de Yatırım Ürünleri Müşteri Temsilcisi olarak göreve başlamış olup 1 Nisan 2022 Tarihi itibari ile Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş 'de Finansal Ürünler Danışmanı olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip Olduğu Lisanslar: SPL 3, Türev Araçlar, BES, Segem


BURSA
 • Aslı Nur İpek
  Aslı Nur İpek
  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Aslı Nur İpek , kariyerine bankacılık alanında başlamıştır. 2 yıl Tekstilbank’ta Bireysel Portföy Yöneticisi olarak, 2009 - 2019 yılları arasında Yapı Kredi Bankası’nda Platinum Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. 2020 yılı Şubat ayından bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak çalışmaktadır.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL, BES, SEGEM


 • Didem Külahçı
  Didem Külahçı
  Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Didem Külahçı profesyonel iş hayatına Allianz Hayat Ve Emeklilik A.Ş’ de Finansal Danışman olarak başlamıştır, 06.02.2016 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’ deki çalışma hayatına başlamış olup 01.10.2021 tarihine kadar Yatırım Ürünleri Satış biriminde Müşteri Temsilciliği görevini sürdürmüştür. Bugün kariyerine Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir

  Sahip olduğu lisanslar: SPL Düzey 3 / SPL Türev Araçlar / BES / SEGEM


 • Selin Gülçin Kaynar
  Selin Gülçin Kaynar
  Adnan Menderes Üniversitesi İşletme bölümünden 2012 yılında mezun olan Selin Gülçin Kaynar, Dokuz Eylül Üniversitesinde Finansman alanında yüksek lisans yapmıştır. 2015-2021 yılları arasında Anadolu Hayat Emeklilik’ te Uzman olarak görev almıştır. 2021 Ağustos ayı itibari ile kariyerine Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, Türev Araçlar Lisansı, BES


 • Yaşar Çağlayan Çeker
  Yaşar Çağlayan Çeker
  Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa üzerine yüksek lisansını tamamlayan Çeker, kariyer hayatı boyunca Işık Menkul Değerler A.Ş.'de Finansal Analist, İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Satış Ekip Lideri olarak görev yapmıştır. 05.03.2018 tarihinden itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışmakta olup, Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, Türev Araçlar, BES
 • Güven Adıgüzel
  Güven Adıgüzel Finansal Ürünler Şube Müdürü
  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Bölümü mezun olan Adıgüzel, kariyer hayatı boyunca Garanti Bankası , Destek Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlara Operasyon Satış ekip liderliği görevlerinde bulunmuştur. 02/10/2017 tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş de çalışmakta olup , Finansal ürünler İstanbul ve İzmir şube direktörü olarak görevine devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, BES
 • Seda Zeren
  Seda Zeren Saylak
  Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olan Seda Zeren Saylak, kariyer hayatına 2011 yılında Denizbank da operasyon uzman yardımcısı olarak başlamıştır Yapıkredi Bankası , ATIG Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlarda Telefon Bankacılığı , Müşteri ilişkileri Uzmanı gibi görevlerinde bulunmuştur. 06.03.2018 Tarihinden bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş çalışmakta ve kariyer hayatına Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, BES
 • Asuman Toktaş
  Serkan Genç
  Marmara Üniversitesi Aktüerya bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi AUZEF Fakültesi İktisat bölümüne ve Marmara Üniversitesi’nde Sigortacılık üzerine yüksek lisansına devam etmektedir. Kariyer hayatı boyunca Işık Menkul Değerler A.Ş.'de Manager, İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Retention olarak görev yapmıştır. 22.07.2019 tarihinden itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de çalışmakta olup, Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL 3, Türev Araçlar, BES, SEGEM.
 • Eren Kılıç
  Eren Kılıç
  Adnan Menderes Üniversitesi Söke İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletme bölümünden mezun olan Kılıç, kariyer hayatına 21.10.2019 tarihinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerlerde Yatırım Ürünleri Satış Temsilcisi olarak çalışmaya başlamıştır. Osmanlı Yatırım Menkul Değerlerde Finansal Ürünler Danışmanı olarak göreve devam etmektedir.

  Sahip olduğu lisanslar: SPL3, BES