Bireysel performanslarını zirveye taşıyan Osmanlı Yatırımlılar zirvede ödüllenirler. Potansiyelinizi üst seviyede gösterebileceğiniz bu çalışma ortamında, kazancınızı da en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Osmanlı Yatırım piyasa araştırmaları ile rekabetçi ve adil bir baz ücret politikası belirler. 2022 yılı içinde yılda bir ya da iki kez değil, gerektiği kadar enflasyon ayarlaması yaparak, çalışanlarımızın alım gücünü koruduk.
Baz ücretlerin yanında yüksek performanslı Osmanlı Yatırım çalışanları primden yararlanırlar.

Tüm Osmanlı Yatırımlılar belirlenmiş süreyi ve şartları sağlamaları halinde grup sağlık sigortasına dahil olurlar, öğle yemekleri için aylık yemek kartı ödemesi ve yol ücreti alırlar.

Şirkete Ortak Ol!

Osmanlı’da gerçek anlamıyla hisse opsiyon planı 2015’ten bu yana uygulanıyor. Şirketin ilke ve hedefleriyle uyumlu Osmanlı Yatırımlıların şirketin başarısına doğrudan “ortak” olmaları mümkündür. Şirket karlılığına doğrudan katkıda bulunan çalışanlara bir performans planı dahilinde Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hissesi satın alma hakkı opsiyonu tanınır. Yüzlerce çalışma arkadaşımız şirketimizin ortağı...

Görüntülü Hesap Aç
Hesap Aç
Bülten Talep
Eğitimler
BES Formu