Aracılık Hizmetlerimiz

Yatırımcılarımıza aracılık ürünleri ile ilgili bilgi aktarımı sağlayarak, ihtiyaçlarına yönelik doğru ürün ve platform seçim süreci, piyasa takibi ile birlikte temsilcinizden aracılık hizmeti desteğini temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Bulunduğunuz il fark etmeksizin dijital kanallardan kayıt oluşturarak ya da bizleri arayarak temsilcilerimize ulaşıp, istediğiniz üründe işlem yapmak üzere kolaylıkla hesap açılımı gerçekleştirebilirsiniz.

Osmanlı Yatırım’da Avantajları:
  • Size özel temsilci ataması gerçekleştirilir ve temsilcinizden her konuda destek alabilirsiniz.
  • İlgilendiğiniz ürünün yanı sıra yatırım ihtiyacınıza yönelik farklı ürün tespiti ve bilgi edinme noktasında temsilciniz ve ürün uzmanlarımız sizi destekler.
  • Size en yakın Osmanlı Yatırım uygulamaları ile tüm aracılık işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
  • İşlem platformlarımızın kullanımı ile ilgili temsilcinizden destek alabilir ya da YouTube sayfamız üzerinden platform tanıtım videolarımızı izleyebilirsiniz.
  • Araştırma platformlarımız ile temel ve teknik analiz yapabilir ve yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.
  • Sizler için tasarladığımız Özel Emirleri kullanarak yatırım stratejilerinizi belirleyip ,piyasalarda ekran başında kalmadan işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yatırım Hizmetleri birimimizin tüm yatırım araçları bazında düzenlediği ücretsiz eğitimlere katılım sağlayarak finansal okur yazarlığınızı geliştirebilirsiniz.

 

Nakit Hisse

Borsa İstanbul’ da işlem gören hisse senetlerini ifade eder. Nakit Hisse ürünü hisse senetlerinin spot olarak alım satımını içerir. Bu ürüne yatırım yapan yatırımcılar alım işlemlerini nakit karşılığı ya da kredili işlemler çerçevesinde gerçekleştirirler. Kredili işlemler açığa satış ve ödünç işlemlerini de içerir.


Osmanlı Yatırım’ın sizler için tasarladığı platformlarımızdan tüm nakit hisse işlemlerinizi yapabilir, ayrıntılı bilgiye Nakit Hisse sayfamızdan ulaşabilir ya da Nakit Hisse uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Hisse Türev


Hisse türev ürünler dayanak varlığı hisse senedi olan vadeli işlemler, opsiyonlar ve varantları kapsar. Yabancı para cinsinden, yine dayanak varlığı yabancı hisse senedi olan CFD kontratları da bu gruba girer. Hisse Türev işlemleri yatırımcılara, kaldıraç etkisinin yanı sıra arbitraj ve hedging (riskten korunma) imkânı sağlar.

Osmanlı Yatırım’ın sizler için tasarladığı platformlarımızdan tüm hisse türev işlemlerinizi yapabilir ,ayrıntılı bilgiye Hisse Türev sayfamızdan ulaşabilir ya da Hisse Türev uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Döviz ve Türev Aracılık Ürünleri


Döviz ve Döviz Türev ürünler; döviz vadeli, döviz opsiyon, döviz varant ve kaldıraçlı alım satım (FX) ürünlerini kapsar. İlgili ürünler döviz yatırımcılarına spot alım satımın yanı sıra kaldıraç ve dar makas (alım satım) aralığı ile işlem yapma imkânı sağlar. Döviz Türev ürünler riskten korunma amacı ile arbitraj ve hedging işlemleri için de kullanılabilir.

Osmanlı Yatırım’ın FX platformlarımızdan tüm işlemlerinizi yapabilir ,ayrıntılı bilgiye Osmanlı Menkul Döviz sitemizden ulaşabilir ya da Döviz Türev uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
Hesap Aç
Bülten Talep
Eğitimler
BES Formu