Finnet 2000 ile dilediğiniz hisse senedinin teknik göstergelerinin alım-satım sinyallerini takip edebilirsiniz, dilediğiniz hisse senedinin teknik analiz görünümüne ulaşabilirsiniz. Endeks/sektör filtreleme seçeneklerini size sunarak birçok hisseyi aynı anda değerlendirmenizi sağlar.

Günlük bülten takibinizi yapabilir, dilediğinizde geçmişe ait verileri inceleyebilirsiniz. Bu Hisselere Dikkat sekmesi size gözden kaçırmamanız gereken verileri sunar.

Takas verileri sekmesiyle emeklilik fonları, yatırım fonları ve yabancı takaslarını ve birçok takas analizini takip edebilirsiniz. Finnet 2000 ile teknik analiz yapmak artık çok kolay!

Özellikleri:

  • Grafik Analizi: Teknik analizinizi Finnet 2000 üzerinden yapabilirsiniz.
  • Göstergesi Al-Sat Verenler: Belirli aralıklarla güncellenen veriler size dilediğiniz sektör ve endeks bazında filtreleme imkânı sunarak al sat sinyali veren hisseleri inceleme ve seçme konusunda kolaylık sağlar.
  • Dip-Zirve Analizi: Seçeceğiniz tarihlerde dibe ve zirveye yakın hisseleri analiz edebilirsiniz.
  • Ucuz-Pahalı Hisseler: Seçeceğiniz tarih, sektör ve endeks bazında filtreleme yaparak en ucuz ve en pahalı hisseleri listeleyebilirsiniz.
  • Yabancı ve Fon Takas Değişimleri: Yabancı ve Fon takas değişimlerini hiçbir ücret ödemeden takip edebilirsiniz.
  • Finansal Analiz: Finansal Analiz sekmesi ile Oran Analizi, Değişim Analizi, Hisse Genel Performanslarına ulaşabilirsiniz.
  • Temettü Ödemeleri ve Sermaye Artışları: Temettü ve Sermaye Artırımlarını inceleyebilirsiniz.
  • Haberler: Haberler sekmesi size tarih, endeks, sektör ve kaynak bazında size filtreleme yapma imkânı sunar.
Finnet 2000
Osmanlı Yatırım’ın avantajlı dünyası sizi bekliyor!


Finnet 2000 nedir?
Finnet 2000, hisse senetleri piyasasına ilişkin; teknik analizden temel analize, teknik yorumlardan gösterge analizlerine, haberlerden bilançolara, şirket künyelerinden uzman analizlere kadar, istediğiniz detayda veriye ulaşabileceğiniz bir borsa bilgi portalıdır.
Finnet 2000 ücretsiz mi?
Evet, 250.000 TL üstü portföylerde Finnet 2000 platformunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Finnet 2000’e nereden ulaşabilirim?
Finnet Araştırma Platformu’na masaüstü ve web bazlı işlem platformlarımızdan Araştırma sekmesiyle ulaşabilirsiniz.
Finnet 2000 mobil uygulaması var mı?
Hayır, Finnet 2000 araştırma platformunun mobil uygulaması mevcut değil ancak telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.
Görüntülü Hesap Aç
Hesap Aç
Bülten Talep
Eğitimler
BES Formu