Parmaklarınızın Ucunda Canlı Piyasa Verileri Olsun İstemez misiniz?
BorsaDirekt, farklı yatırım ürünlerine göre düzenlenmiş sayfaları sayesinde sizlere tüm piyasaları izleme imkanı sunarken, içerisindeki basit hesaplama araçları ile yatırım kararı vermenize de yardımcı olur. Osmanlı Yatırım müşterileri hesap numaraları ve şifreleri ile BorsaDirekt'in şifreli alanlarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.
Müşterimiz olmayan kullanıcılarımız ise basit bir üyelik formu doldurarak kendilerine ait şifreleri ile sitemizin canlı piyasa sayfasından ve diğer şifreli alanlarından faydalanabilirler. 

BorsaDirekt ile neler yapabilirsiniz?

Canlı Piyasa İzleme

Anlık borsa takibi BorsaDirekt ile çok kolay.

Anlık hisse senedi, türev ve serbest piyasayı takip ederek izleyebilir, kendinize özel takip ettiklerim sayfası oluşturabilirsiniz. Hisse senedinde endekslere göre, türev piyasalarda dayanak varlık, vadeye göre filtreleme yapabilirsiniz. Hisse senetlerinin performanslarını karşılaştırabilirsiniz.

Hisse Senedi Analizleri

Endeksleri inceler, şirketlerin fiyat bilgileri ile mali tablolarını ve haberlerini takip eder, teknik analiz yapar, hisse fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Hisse Filtreleme ve Temettü

Piyasa değeri, F/K, F/DD, geçmiş temettü getirisi ve yıllık fiyat değişimi kriterlerine göre piyasa ortalamaları ile karşılaştırarak hisse senedi belirler, temettü gelir oranı beklentisi yüksek hisse senetlerini ayrı bir tabloda izleyebilirsiniz.

Hisse Menüsü

Hisse karşılaştırma sayfası ile seçeceğiniz hisse senedinin getirisini başka bir hisse veya endeks ile karşılaştırabilirsiniz.

Hisse senetlerinin bilanço ve temettü tarihlerini görüntüleyebileceğiniz gibi, temettü ve sermaye hesap makinası ile de temettü ve sermaye artırımı ve azaltımı sonrası hisse senedinin adet ve fiyatını hesaplayabilirsiniz.

Bültenler

Bültenler sayfası ile haftalık global bakış ve aylık bültenlere ulaşabilirsiniz.

Şirket Kartı

Şirket kartı sayfası ile seçtiğiniz hisse senedi ile alakalı hem fiyat hem de mali performansları içeren ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

BorsaDirekt sayfasına nereden ulaşabilirim?
E-şube ekranlarında müşteri numarası ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ‘’Canlı piyasa’’ başlığı altında menüye tıklayarak ulaşabilirsiniz.
BorsaDirekt’te Canlı Piyasa takip edebilir miyim?
Anlık hisse senedi, türev ve serbest piyasayı takip ederek izleyebilir, kendinize özel takip ettiklerim sayfası oluşturabilirsiniz. Hisse senedinde endekslere göre, türev piyasalarda dayanak varlık, vadeye göre filtreleme yapabilirsiniz.
BorsaDirekt üyeliği ücretli midir?
Osmanlı Yatırım’da hesap açan her müşteri BorsaDirekt ekranlarından ücretsiz faydalanabilir.
Hesap Aç
Bülten Talep
Eğitimler
BES Formu