Günlük ve haftalık teknik analiz raporları ile analizlerinizi HisseLAB’da yapın!

Osmanlı Yatırım olarak yatırımcılara sunduğumuz araştırma platformlarından biri olan HisseLAB, temel ve teknik analiz modüllerinin yanında Analistlerin şirketler için olumlu/olumsuz/nötr tavsiyeleri ve kâr tahminlerini de sunmaktadır.

Yatırımcılar için özenle hazırlanmış menüleri sayesinde her bilgiye hâkim olarak piyasa takibi yapmak imkânı vermektedir. Hazır filtreler, şirket bazında kolay bilgiler, kriterlerinize göre sıralama ve şirket raporları aynı platform içinde yer almaktadır. İlgilendiğiniz şirketlerin piyasa fiyatlarını, haberlerini, finansal tablo ve birçok verisine kolaylıklar erişmenize yardımcı olur. Özenle hazırlanmış şirket menüsünde F/K, borçluluk, kârlılık vb. gibi bilgilerine sektör ortalamaları ile karşılaştırarak erişebilirsiniz.

Finansal analistlerin şirketler hakkındaki detaylı kâr tahminlerine, şirket hakkındaki beklentilerinin ne yönde olduğuna dar detaylı bir şekilde inceleme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca fonksiyonel takip listeleri oluşturarak özel verileri aynı anda görme imkânı sunmaktadır.

Osmanlı Yatırım seçmeniz için nedenler
HisseLAB'ın Avantajları:
  • Tek platformda temel ve teknik analiz yapmanın avantajını kullanabilirsiniz.
  • Size özel hazırladığımız menüler ile vakitten tasarruf ederek analizlerinizi yapabilirsiniz.
  • Devamlı güncellenen veriler ile doğru ve hızlı analizler yapabilirsiniz.
  • Deneyimli müşteri temsilcileri ile HisseLAB’ı detaylı öğrenme fırsatını bulabilirsiniz.
  • Osmanlı Yatırım’da hesabınız olsun ya da olmasın HisseLAB’ı satın alabilirsiniz.
  • Osmanlı Yatırım’da hesabınız var ise kampanyalardan faydalanarak komisyon karşılığı ücretsiz kullanım imkânına erişebilirsiniz.
HisseLAB
Osmanlı Yatırım’ın avantajlı dünyası sizi bekliyor!


HisseLAB’a nereden ulaşabilirim?
Osmanlı Yatırım’ın web işlem platformlarından ve profesyonel veri terminallerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Osmanlı Market web sitemizden satın alabilirsiniz.
HisseLAB ücretli mi?
Evet. Ücret bilgisine E-şubenizdeki Veri Paketi İşlemleri menüsünden ve Osmanlı Market web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
HisseLAB’da neler var?
Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin temel ve teknik verileri bulunmaktadır. Ayrıca analistlerin tavsiyeler, kâr tahminleri de yer almaktadır.
HisseLAB’da nasıl analiz yapabilirim?
Size özel hazırlanmış menüler ve filtreler ile vakit kaybetmeden şirketleri inceleyebilirsiniz. Ya da kendi kıstas ve tercihlerinize göre rasyo ve verileri seçerek incelemelerde yapabilirsiniz.
HisseLAB’da nasıl analiz yapabilirim?

Size özel hazırlanmış menüler ve filtreler ile vakit kaybetmeden şirketleri inceleyebilirsiniz. Ya da kendi kıstas ve tercihlerinize göre rasyo ve verileri seçerek incelemelerde yapabilirsiniz.

Hesap Aç
Bülten Talep
Eğitimler
BES Formu