Canlı Forex Piyasalarını OsmanlıFX'te İzleyin!

Osmanlı Yatırım müşterisiyseniz OsmanlıFX masaüstü, web ve mobil uygulamaları ile Foreks piyasasında kolayca işlem yapabilirsiniz.

İster kaldıraçsız, ister 1’e 10 kaldıraçla döviz alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir piyasalardaki dalgalanmaları kara dönüştürebilirsiniz.

 

 • Osmanlı FX mobil

  Osmanlı FX uygulamasını, Apple ve Android cihazlarınıza indirerek, bilgisayar başında beklemeden evde, işte, yolda cep telefonunuzdan fx işlemlerinizi gerçekleştirebilir, pozisyonlarınızı takip edebilir, piyasaları izleyebilirsiniz.

   

 • Osmanlı AktifTrader FX Web Uygulaması

  Osmanlı AktifTrader FX html tabanlı web uygulaması ile bilgisayarınıza herhangi bir uygulama indirmeden web browser üzerinde Osmanlı Yatırım hesap no ve şifreniz ile giriş yapabilir ve FX hesabınıza ulaşabilirsiniz. Masaüstü uygulamadan gerçekleştireceğiniz bütün işlemleri web uygulamamızdan da gerçekleştirebilirsiniz.

 • Matriks Trader FX Desktop Uygulaması

  Osmanlı FX’in kullanımınıza sunduğu Matriks Trader FX işlem platformu kullanımı kolay ve fonksiyonel bir yapı sunmaktadır. Matriks işlem platformu kullanıcılara ulaşılması ve kullanımı kolay bir ara yüz sunar. Matriks uygulaması üzerinden açılacak kullanıcı giriş ekranıyla kullanıcılar, hesap ve şifre bilgileri ile kolaylıkla FX ekranlarına ulaşabilirler.

 • Görüntülü Hesap Aç
  Hesap Aç
  Bülten Talep
  Eğitimler
  BES Formu