Dijital hesap açılışını sadece kendi adınıza gerçekleştirebilirsiniz ve e-devlette yer alan resmi ikametinizin Türkiye olması gereklidir.

Herhangi bir sebeple başvurunuza ara vermeniz gerekirse www.dijitalhesap.osmanlimenkul.com.tr linkinden giriş yaparak kaldığınız yerden başvurunuza devam edebilirsiniz.

Dijital hesap açılışınızı 2 farklı yöntem ile yapabilirsiniz.

1. Yöntem Görüntülü Görüşme Yöntemiyle Kimlik Doğrulama:

Yeni tip kimliğiniz var ise iş günlerinde 09.00-18.00 saatleri arasında TCKN, Cep Telefonu, Resmi Adres ve E-posta gibi bilgilerinizi ekran üzerinden doğrulayarak Görüntülü Görüşme Yöntemi ile hesap açılışı başvurunuzu evraksız bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun için Dijital hesap açılış sürecinde 3 numaralı görüşme adımında Görüntülü Görüşme ile kimlik doğrulama seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Görüntülü görüşme yönteminin başarılı şekilde tamamlanması için kimliğinizde herhangi bir hasar olmamalı ve internet bağlantınız sorunsuz olmalıdır. Görüşme esnasında aydınlık bir yerde bulunmalı ve yanınızda kimse olmamalıdır.

Görüntülü görüşme için bilgilerinizi tamamladıktan sonra telefonunuza görüntülü görüşme için gerekli şifre ve uygulama linki gönderilecektir. Bu uygulamayı kurduktan sonra ekranda yer alan yönergeleri takip edebilirsiniz. Süreç tamamlandığında görüntülü görüşmeye bağlanabilirsiniz.

 

2.Yöntem Evrak Yükleme ile Kimlik Doğrulama: 

Üzerinde imza bulunan kimliğiniz ile 7 gün 24 saat Evrak Yükleme Yöntemi ile hesap açılışı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. TCKN, Cep Telefonu, Resmi Adres ve E-Posta gibi bilgilerinizi ekran üzerinden doğruladıktan sonra, ekrana çıkan sözleşmeyi çıktı alarak imzalamalı ve ekrana yüklemelisiniz. Sonrasında sözleşmenizin ıslak imzalı nüshasını tarafımıza ulaştırdıktan sonra hesap açılışınız gerçekleştirilecektir. Bunun için Dijital Hesap Açılış sürecinde 3 numaralı görüşme adımında Evrak Yükleme ile kimlik doğrulama seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Görüntülü Hesap Aç
Hesap Aç
Bülten Talep
Eğitimler
BES Formu