Osmanlı Yatırım’da Finansal Danışmanınız ile Yatırım Ürünlerine ve Portföyünüze Farklı Yaklaşım, Kişiselleştirilmiş Yatırım Hizmeti

Finansal danışmanlık, piyasaları aktif olarak takip etmek isteyen yatırımcılara yönelik olarak sunulan hizmetimizdir. Hızlı değişim gösteren piyasa koşullarında SPL ileri düzey lisans sahibi, konusunda uzman ve deneyimli Finansal Danışman kadromuz desteği ile tüm yatırım planlamalarınıza yönelik hizmet alabilirsiniz. 

Öncelikle sizin memnuniyetinizi en üst seviyede tutarak size özel yatırım stratejileri oluştururken size de stratejik bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz. Hangi ürün sizin risk / getiri / vade seçeneğinize uygun birlikte karar veriyor, özelleştirilmiş varlık dağılımı sağlıyoruz. 

Birikimlerinizi nasıl değerlendireceğiniz hususunda farklı yatırım alternatifleri ile Finansal Danışmanınız dilediğiniz an yanınızda. Hisse, Hisse Türev ve Döviz Türev ürünlerinde danışmanlığın yanı sıra fon/bono ve emeklilik ürünlerinde de ihtiyaç ve taleplerinizi size özgü detaylandırıp karşılanıyor. 

Osmanlı Yatırım’da Avantajları:

Bire bir finansal danışmanlık hizmetimiz ile,

  • Piyasalar ile ilgili güncel bilgi ve yorumlar
  • Mevcut ürün ve portföyün finansal danışman ile değerlendirilmesi ve raporlanması
  • Yeni ürün ve portföy dağılımı önerilerinin sunulması ve takibi
  • Size özel strateji ile yatırım çözümleri
  • İhtiyacınıza uygun ve alternatif ürün sunumu
  • Danışmanınıza özel dahili numaralarından kolay ulaşım ve ayrıcalıklı hizmet imkanı

 

Neden Finansal Danışmanınız Olmalı?
Finansal Danışman ile çalışmanız halinde portföyünüz profil ve risk tercihleriniz paralelinde size özel değerlendirilir. Finansal Danışmanların değişen piyasa koşullarında yatırımcıların güncel kalması ve piyasa beklentilerinin gelişmiş araştırma platformlarımız aracılığı ile paylaşılarak portföyde ihtiyaç duyulması halinde revizeler sağlanmasının yanı sıra ürün yelpazemizdeki çeşitlilik ile riskin dağıtılması hususunda da size destek sağlamaktadır.
Hangi Şubelerde Finansal Danışmanlık Hizmeti alabilirim?
Tüm şubelerimizde finansal danışmanlarımız bulunmaktadır. Finansal danışmanlarımız SPK İleri Düzey lisans sahibi olup bu lisans çerçevesinde yatırım danışmanlığı hizmeti vermektediler.
Finansal Danışmanlık hizmeti alabilmek için belirli bir alt limit var mı?
Hisse, hisse türev, döviz türev , fon, bono ve emeklilik ürünlerinde 10.000.000 TL ve üzeri varlığı olan yatırımcılarımıza finansal danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Görüntülü Hesap Aç
Hesap Aç
Bülten Talep
Eğitimler
BES Formu