Osmanlı Yatırım olarak yatırımcılara sunduğumuz araştırma platformlarından biri olan HisseLAB, temel ve teknik analiz modüllerinin yanında Analistlerin şirketler için olumlu/olumsuz/nötr tavsiyeleri ve kâr tahminlerini de sunmaktadır

Yatırımcılar için özenle hazırlanmış menüleri sayesinde her bilgiye hâkim olarak piyasa takibi yapmak imkânı vermektedir. Hazır filtreler, şirket bazında kolay bilgiler, kriterlerinize göre sıralama ve şirket raporları aynı platform içinde yer almaktadır. İlgilendiğiniz şirketlerin piyasa fiyatlarını, haberlerini, finansal tablo ve birçok verisine kolaylıkla erişmenize yardımcı olur. Özenle hazırlanmış şirket menüsünde F/K, borçluluk, kârlılık vb. gibi bilgilerine sektör ortalamaları ile karşılaştırarak erişebilirsiniz.

Finansal analistlerin şirketler hakkındaki detaylı kâr tahminlerine, şirket hakkındaki beklentilerinin ne yönde olduğuna dair detaylı bir şekilde inceleme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca fonksiyonel takip listeleri oluşturarak özel verileri aynı anda görme imkânı sunmaktadır

Osmanlı Yatırım seçmeniz için nedenler
HisseLAB'ın Avantajları:
  • Tek platformda temel ve teknik analiz yapmanın avantajını kullanabilirsiniz.
  • Hisselerin geçmiş verilerine hızlı erişim sağlayabilirsiniz.
  • Size özel hazırladığımız menüler ile vakitten tasarruf ederek analizlerinizi yapabilirsiniz.
  • Analistlerin tavsiyelerini görebilir, getiri potansiyellerini kıyaslayabilirsiniz.
  • Kendi filtrenize puanlama yapabilir bu sayede portföy seçimlerinizi en verimli hale getirebilirsiniz.
  • Kar tahminlerine tek platformda erişim sağlayabilir, bu sayede gelecek adına rasyonel hedefler koyabilirsiniz.
  • Takip listenizi ekleyebilir, özelleştirebilir ve portföy performansınızı düzenli takip edebilirsiniz.
  • Osmanlı Yatırım’da hesabınız var ise kampanyalardan faydalanarak komisyon karşılığı ücretsiz kullanım imkânına erişebilirsiniz.
HisseLAB
Osmanlı Yatırım’ın avantajlı dünyası sizi bekliyor!


HisseLAB’a nereden ulaşabilirim?
Osmanlı Yatırım'da hesabı olan yatırımcılar E-Şube'den ve AktifTrader Web platformundan HisseLab'a ulaşabilirler.
HisseLAB’da neler var?
Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin temel ve teknik verileri bulunmaktadır. Ayrıca analist tavsiyeleri, kar tahminleri, satış tahminleri, borç oranı düşük olanlar, satışı artanlar ve pek çok gömülü filtreleme yer almaktadır.
Size özel hazırlanmış menüler ve filtreler ile vakit kaybetmeden şirketleri inceleyebilirsiniz. Ya da kendi kıstas ve tercihlerinize göre rasyo ve verileri seçerek incelemelerde yapabilirsiniz.
HisseLAB'ı nasıl satın alabilirim?

Osmanlı Yatırım'da hesabı olan yatırımcılar E-Şuve veri tanımlama ekranlarından ya da temsilcileri aracılığı ile satın alabilir ve komisyon karşılığında ücretsiz kullanım sağlayabilirler.

Hesabı olmayan yatırımcılar ise Osmanlı Market üzerinden satın alabilirler.

Görüntülü Hesap Aç
Hesap Aç
Bülten Talep
Eğitimler
BES Formu