Damga Verginiz Bizden

Osmanlı Yatırım Değerler A.Ş. (Osmanlı Yatırım), kredili hisse senedi işlemi yapan müşterilere yönelik olarak 1 Haziran – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında kampanya başlatıyor. Kampanya ile yeni açılan hesaplar hedef alınacaktır. Bu tarihler arasında açılan ve kurumumuzun “kredili alım, açığa satış ve ödünç alma ve verme çerçeve sözleşmesi” kapsamında kredi limiti tahsisi talep eden müşterilerin kredi limiti tahsisinde oluşacak damga vergisi tutarı 1 Haziran – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleştirdikleri işlem hacimleri karşılığında oluşacak komisyondan mahsup edilecektir. Müşterinin tahsis edilen ve kullandırılan kredi karşılığında oluşacak damga vergisi tutarı müşterinin hesabından tahsil edilecektir. 31 Aralık 2015 tarihine kadar müşterinin hisse senedi işlemleri karşılığında oluşacak komisyon geliri baz alınarak tahsil edilen vergi tutarı hesabına iade edilecektir. Gerekli komisyon tutarının oluşmaması durumunda iade gerçekleşmeyecektir.

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin SAĞ TARAFTAKİ iletişim formunu iletişim bilgileri ve şehir bilgisini doldurarak mesaj kutusuna “kampanya1” yazmaları yeterli olacaktır. Yetkili personelimiz size dönerek hesap açılış işlemlerini başlatacaktır.

Sorularınız için canlı destekten yazabilir ya da info@osmanlimenkul.com.tr adresine yazabilirsiniz.

Osmanlı’da e-broker / matriks trader farklılıkları
  • İşlem yaptığınız anda anlık maliyetinizi portföyünüzde görebilirsiniz.
  • Seans kapalıyken portföyünüzdeki hisselerin son kapanış değerlerini görebilirsiniz.
  • Vadeli kontrat işlemlerinizde güncel kar zarar rakamınızı görebilirsiniz.
  • Viop kontratlarında yaptığınız işlemlerde kapatılmış pozisyonlarınızın değil güncel pozisyonunuzun maliyetini görürsünüz.